Aldatılmaktan daha beter 10 ilişki sorunu

Aldatılmak, bir insanın karşılaşabileceği en yıkıcı durumlardan biridir. Aşık olduğunuz insanın size karşı hata yapması kalbinizi kırabilir. Ancak en az aldatılmak kadar korkunç olan başka ilişki sorunları da var. İşte aldatılmaktan beter 10 ilişki sorunu.

20 Ocak 2020, Pazartesi 11:21 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

1-Partnerinizle iletişim kurmama

İlişkide iletişim her zaman önemlidir. Birbirinizle herhangi bir konu hakkında konuşamazsanız ilişkinizde sürekli sorunlar meydana gelecektir. Aşıksanız, duygusal olarak birbirinize güvenmelisiniz.

2-Uzaklaştığını hissetmek

Partnerinizin sizden uzaklaştığını hissetmek, kafanızda deli düşüncelerin dolanmasına neden olur. Onunla konuşana kadar da bu düşünceler devam eder. Bu arada, onunla konuşamıyordunuz değil mi?

3-Kıskançlık

Bir ilişkide kıskanç olmak asla iyi bir şey değildir. Bu durum ikinizi de yorar ve her an ayrılık tehlikesiyle karşı karşıya kalırsınız. Önce ilişkinin ne kadar güvenilir olduğuna karar vermelisiniz.

4-Sevgiyi gizlemek

Biriyle çıkarken size önem verdiklerini göstermelerini istersiniz. Sevgisini sizden saklaması, yanlış bir şey yaptığınızı veya sizinle ilgili yanlış bir şey olduğunu hissetmenize neden olur.

5-Kullanılmış ve manipüle edilmiş hissetmek

Kullanılmak veya manipüle edilmek, dünyanın en kötü duygularından biridir. Sanki onlar için bir 'hiç'mişsiniz gibi, sizi sadece çıkarlarına alet ederler.

6-Yalan

Partnerinizin size sürekli yalan söylemesi, asla ilişkinin devam etmemesi gerektiğinin bir göstergesi aslında. Yalanlar, beraberinde acı verici deneyimler getirir.

7-Sevildiğini hissetmemek

Sizi seven biriyle birlikte olduğunuzu düşünmüyorsanız, neden bu ilişkiyi devam ettiriyorsunuz. Eğer sadece yalnız kalmamak içinse, çok yanlış bir noktadasınız.

8-Takdir edilmemek

Kimse sevdiği kişinin kendileri hakkında kötü bir şey söylemesini istemez. Bu size düşük benlik saygısı ve güvensizlik sağlar. Yeterince iyi olmadığınızı hissedersiniz ve duygusal olarak sizi parçalar.

9-Yanlış nedenlerle birlikte kalmak

İki kişinin yanlış nedenlerden birlikte olması, çok fazla soruna yok açacaktır. Elbette yalnız kalmak istemeyeblirsiniz ancak sizi önemsemeyen birine de neden bağlanasınız ki?

10-Her şeyi çok ileri götüren insanlar

Sürekli yanlış anlayan ve konuları başka yöne çeken insanlarla bir ömür geçmez. O insanlar nedeniyle konuşmaya bile korkarsınız. Çünkü konunun nereye varacağını tahmin edemezsiniz.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Aşkınızın devamlılığını sağlayan 2 temel kavram