'Aldatılmayı ben istemişimdir'

Yayın hayatına yeni başlayan 'Slow Time Radyo'nun açılış konuğu Ajda Pekkan, uzun süre sonra ilk kez hayatını DJ Kadir Çetin'e açtı

16 Şubat 2011, Çarşamba 10:05
A A
'Aldatılmayı ben istemişimdir'

Süperstar, “Kalbiniz dolu mu?” sorusunu “Kalbim her zaman doludur. Eğer insanın kalbi boş olursa hayatta motive olamaz” diye yanıtladıktan sonra “İnanın hayatımda biri olsa yemin ederim sizlerle paylaşırım” eklemesini yapma ihtiyacı hissetti. 

Çocukluk aşkını hiç unutamadığını belirten Pekkan, “Aynı semtte oturduğum biriydi. İlk görüşte aşktı. Unutulmuyor, halen görüşürüm” dedi. “Aldatıldınız mı?” sorusunaysa, “Aldatılmayı da ben istemişimdir. Kadınlar daha şeytandır.

Erkek sinirlendiği zaman kadınlar alttan almalıdır. Kadın tıpkı bir araba gibi iyi kullanılmalıdır” diyerek ilginç bir cevap verdi.

“Çok ortalıklarda olduğum zaman rahatsız hissediyorum. Böyle davranarak kendimi koruma altına alıyorum. Sorunu kendi psikoloğum olarak yorumluyorum” diyen Pekkan, gençlerle sinerji yakalamanın önemine değindi. 

Süperstar, “Ozan Doğulu, Kenan, Tarkan ve Sinan Akçıl; onlarla çok güzel enerjimiz var” şeklinde konuştu.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.