Aldatma skandalında sular durulmuyor

Son haftanın en çok konuşulan magazin olayında sular bir türlü durulmuyor. Khloe Kardashian'ın erkek arkadaşı ve bebeğinin babası Tristan Thompson'la Kylie Jenner'ın en yakın arkadaşı Jordyn Woods arasında yaşananların yankısı bitmeden ortaya bir skandal iddia daha atıldı...

28 Şubat 2019, Perşembe 08:49
A A
SULAR DURULMUYOR!

SULAR DURULMUYOR!

Dünya magazini neredeyse 10 gündür Kylie Jenner'ın en yakın arkadaşı Jordyn Woods'un Tristan Thompson'la yakalanmasını konuşuyor. Konunun bu kadar büyüme sebebi ise Tristan Thopmson'un Kylie Jenner'ın ablası Khloe Kardashian'ın erkek arkadaşı ve bebeğinin babası olması...

Aralarından su sızmayan, her adımlarını birlikte atan ikilinin arası elbette bozuldu. Woods'u aralarına alan, aileden biri gibi davranan Kardashian'lar da elbette yıkılmış durumda.

İMALI POZLAR

İMALI POZLAR

Tüm bu çalkantıların arasında Kenndall Jenner, Kourtney ve Khloe Kardashian kardeşler Instagram hesaplarından imalı pozlar paylaşıp yine dikkatleri çektiler.

Bu seksi gotoğraflar adeta dünyaya ve tabii ki Tristan Thompson ve Jordyn Woods'a verilmiş bir "yıkılmadık, ayaktayız" mesajıydı.

TERAPİDE

TERAPİDE

Bu pozlar verile dursun Khloe Kardashian bir terapi merkezinden çıkarken görüntülendi. Üzgün anne sanki kendini iyi hissetmek istercesine baştan aşağıya pembeler giyinmişti.

Terapiden çıktıktan sonra arabasına atlayıp alışverişe giden Khloe kendisini bu şekilde teselli etmiş oldu.

ABLA YEMEKTE...

ABLA YEMEKTE...

Tüm bunlar olurken Kim Kardashian eşi Kanye West ve annesi Kris Jenner'la birlikte yemeğe çıktı. Aile yemeğinden Khloe'nin olmaması dikkat çekti.

BİR SKANDAL DAHA MI GELİYOR?

BİR SKANDAL DAHA MI GELİYOR?

Konunun Kardashian / Jenner tarafında bunlar olurken Jordyn Woods cehpesinde de sular durulmadı.

YİNE BİR ESKİ ERKEK ARKADAŞ

YİNE BİR ESKİ ERKEK ARKADAŞ

Amerika'da bir online magazin sitesi Jordyn Woods'un Khloe'nin eski bir erkek arkadaşıyla daha birlikte olduğunu iddia etti.

Houston Rockets takımında basketbol oynayan 29 yaşındaki James Harden'la da birlikte olduğu iddia edilen Jordyn Woods, bu kaçamağı da 13 Şubat'ta yapmış.

HEDEF KHLOE Mİ?

HEDEF KHLOE Mİ?

Bu ilginç iddia akla Jordyn'in Khloe'yi kişisel olarak hedef seçtiğini getiriyor.

Woods olaylardan sonra yaptığı açıklamada Tridtan Thompson'la birlikte geçirdiği gecede kendisine adeta bir "bekçi köpeği" gibi sahip çıktığını ve "yaramazlık" yapmasını engellediğini iddia etmişti.

Herkes bundan sonra kimin hangi hamleyi yapacağını merakla bekliyor...

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Eski avukatından Trump için ağır ifadeler