Alessandra Ambrosio kendini podyumda sandı

Dünyaca ünlü model Alessandra Ambrosio, bir süredir memleketi Brezilya'da bulunuyor. Burada hem işleriyle ilgilenip hem de ailesiyle birlikte vakit geçiren Ambrosio, önceki gün Florianopolis sokaklarında dolaşırken objektiflere takıldı.

15 Ocak 2021, Cuma 15:21 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

2020'nin ilk aylarından beri hemen hemen her gün Miami'de bulunan evinin yakınlarındaki plajda görüntülenen ünlü model Alessandra Ambrosio, bir süredir memleketi Brezilya'da bulunuyor.

Podyumda gibi

Podyumda gibi

Victoria's Secret'tan emekli olan Ambrosio, önceki gün Florianopolis sokaklarındaydı. Yeşil çiçekli bir kıyafet giymeyi tercih eden 39 yaşındaki modelin, sokakta yürürken podyumda yürür gibi adım atması dikkatlerden kaçmadı.


Bir süre yanındaki arkadaşlarıyla sohbet eden Alessandra Ambrosio, daha sonra onlardan ayrılıp, yoluna tek başına devam etti.


'Kendini podyumda sanıyor'

'Kendini podyumda sanıyor'

Ambrosio'nun kırmızı ışıkta karşıdan karşıya geçmeyi beklerken sürekli saçlarını düzeltti. Uzun süredir modellik yapan Alessandra Ambrosio'nun bu yürüyüşünü görenler "Kendini podyumda sanıyor" dedi.


Öte yandan bir süredir Brezilya'da olan ünlü model, hem ailesiyle birlikte vakit geçiriyor hem de kendi plaj giyimi markasının ürünlerinin tanıtımı için sık sık kamera karşısına geçiyor.


Uzun süre nişanlı kaldığı Jamie Mazur'dan bir oğlu ve bir kız çocuğa sahibi olan Ambrosio, ondan ayrıldı. Yaklaşık iki yıldır da Nicolo Oddi ile birlikte.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Katie Price oğlunu bakımevine bırakacak: Bu onun için bir şans