Alessandra Ambrosio Victoria’s Secret için bakın nasıl çalışıyor

Victoria’s Secret'ın deneyimli meleği Alessandra Ambrosio, şov için sıkı çalışıyor 

15 Kasım 2017, Çarşamba 16:58
A A

Alessandra Ambrosio, 28 Kasım’da Şangay’da gerçekleşecek Victoria’s Secret şovu için var gücüyle çalışıyor. Spor salonlarından çıkmayan güzel, salı günü yine bir antrenman sonrası görüntülendi.

Los Angeles’ta spor kıyafetleriyle görüntülenen seksi güzel, kusursuz fiziği ve six pack’li karnıyla görenleri büyüledi. 36 yaşındaki deneyimli model, sıfır makyaj hali ve salaş toplanmış saçlarıyla bile kusursuz görünüyordu.

Brezilyalı seksi güzel, Victoria Sport markasının taytı ve yarım spor atletiyle muhteşem fiziğini sergiledi. Aksesuar olarak spor çantasının yanında ponpon detaylı çanta takan güzel, siyah güneş gözlükleri ve kolyeleriyle görünümünü tamamlamıştı.

Kameraları fark edince kaçmak yerine gülümseyerek poz veren cesur isim ‘işte özgüven bu’ dedirtti.

NASIL FORMDA KALIYOR?

NASIL FORMDA KALIYOR?

Alessandra Ambrosio, yoga, pilates, spinning yapıyor ve kısa bir süre önce de koşmaya başladı. "Koşmaktan nefret ediyorum ama eğer yapabiliyorsanız kendinizi iyi hissetmenize yardımcı oluyor. Eğer koşunun sonunu getirebilirseniz, gerçekten kendinizi muhteşem hissediyorsunuz" diyen Alessandra, çoklu egzersiz programıyla formda kalıyor.

Güzel model yoğun çalışmanın ardından çıktığı şovdan sonra ne yaptığını şöyle anlatıyor: "Şov sonrası kızlarla mutlaka pizza yiyoruz. Bu bir gelenek haline geldi. En sevdiği şeyler cupcake ve kızarmış patates ama şovdan birkaç ay bunları ağzıma bile sürmüyorum"

Sıradaki haber yükleniyor...