Alev alev yanıp kül oldu

Aksaray'da aniden yanmaya başlayan otomobil kısa ürede alevlere teslim oldu. Alevler içinde kalan otomobil yangınına müdahale eden itfaiye ekiplerinin suyu adeta benzine dönüştü. Yangın 1 saat süren çalışma sonucu söndürülürken otomobil kül oldu

06 Kasım 2015, Cuma 09:25
A A
Alev alev yanıp kül oldu

Aksaray'da yolda aniden duran otomobilini yeniden çalıştırmak için marşa basan Ahmet Yen (41) aracın çalışmaması üzerine ikinci kez marşa bastı. İkinci kez marşa bastığı sırada otomobilde bilinmeyen bir nedenden meydana gelen patlama sonrası yangın çıktı.

startFlvPlayer_PostaV2("divFlvPlayer38429","38429","201511","38429-384539.jpg","1", "0","Otomobil alev alev yandı");

 

Otomobil kısa sürede alevler içinde kalırken itfaiye ekiplerine haber verildi.

Kısa sürede olay yerine gelen itfaiye ekipleri yangına müdahale etti. Ancak itfaiyenin yangını söndürmek için sıktığı su adeta benzine dönüştü. Benzin hortumunun delinmesi ile birlikte alevler daha da yükselirken itfaiye suyu sıktıkça araç alevler içinde yanmaya devam etti. Su ile yangını söndüremeyen itfaiye ekipleri bu kez de köpük sıkarak yangına müdahale etti.

Yangın yaklaşık 1 saat süren çalışma sonucu tamamen söndürülürken otomobil sürücüsü Ahmet Yen, uzun süre olayın şokunu üzerinden atamadı.

İHA

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Çile başladı!