'Alex Telles transferi...'

Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, sezonun ikinci yarısında üç kulvarda da başarılı olmak istediklerini söyledi

10 Ocak 2014, Cuma 15:38
A A
'Alex Telles transferi...'

Antalya'nın Serik ilçesine bağlı Belek beldesinde kamp yapan sarı-kırmızılı takımın sabah gerçekleştirdiği antrenmanın ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Başkan Ünal Aysal, şunları söyledi:

"Hem teknik kadrolarımız, hem de oyuncularımız, tatillerini enerji depolayarak geçirmişler. Sezonun ikinci yarısını çok güzel geçireceğimizi tahmin ediyorum. Başarılı olacağımızı umuyorum. Üç kulvarda koşan bir Galatasaray var. Üçünde de başarılı olmak istiyoruz. Bu biraz da rakiplerimize bağlı. Son derece ciddi rakiplerimiz var. Onlarla başa çıkabilecek, mücadele edebilecek imkanlara sahibiz. Görevimiz, teknik kadromuza bu imkanları sağlamak. Onlar da gerekeni yapacaktır."

Yerli oyuncu rotasyonunda sıkıntı yaşanmasına rağmen hala transfer yapılamadığının hatırlatılması üzerine de Aysal, "Transfer sezonu yeni açıldı. Tahminime göre bir hafta içinde bu eksikleri tamamlayacağız. Alex Telles'in transferinden vazgeçmedik. Alex Telles transferi şu anda ortada ama pozitif yürümüyor. Bu noktada rakamsal değil ama teknik birtakım sorunlar var. Ticari olarak genel şartlardaki mutabakatımızda bir sorun yok ama teknik olarak ciddi sorunlarımızın olduğunu söyleyebilirim. Bu konuda alternatifimiz var" diye konuştu.

Başkan Ünal Aysal ayrıca, sarı-kırmızılı takımı takip eden basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı.

Serhan TÜRK / İSTANBUL DHA
 

Sıradaki haber yükleniyor...