Aleyna Tilki Acun Ilıcalı'nın yarışmacısı çıktı

Magazin dünyasının bu aralar sıklıkla dilinde olan Aleyna Tilki'nin kim ve kaç yaşında olduğu merak konusu.

18 Ekim 2016, Salı 11:32 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

Magazin dünyası Aleyna Tilki'yi tartışıyor. Tartışılmasının sebebi ise sahnelerde performansı değil yaşı. Henüz 16 yaşında olan Aleyna Tilki'nin nasıl olup da kulüplerde şarkı söyleme izni aldığı polemik konusu. Aleyna Tilki ise her yere annesi ve avukatları ile birlikte gittiğini belirterek 'yasal değil' söylemine yanıt veriyor.

Aleyna Tilki Acun'un yarışmacısı çıktı

Aleyna Tilki Acun'un yarışmacısı çıktı

Meğer o da Acun Ilıcalı'nın şöhret yolunu açtığı isimlerden biriymiş. Yetenek Sizsiniz yarışmacısı olan Aleyna Tilki türkü ile basamakları tırmanmış.

Aleyna Tilki Yetenek Sizsiniz'de

Aleyna Tilki Yetenek Sizsiniz'de

Aleyna Tilki Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında jüri üyelerinden tam puan almış. Ancak Aleyna Yetenek Sizsiniz'de fazla yükselemeden elenmiş.

Şöhret yolunda ilerliyor

Şöhret yolunda ilerliyor

Popa geçiş yapan Aleyna Tilki şimdi şöhret basamaklarını tırmanıyor. Son klibinde 'seksi' liseli kız pozları veren Aleyna Tilki bu imajı sebebiyle eleştirildi.

16 yaşında içkili mekanlarda sahne alabilir mi?

16 yaşında içkili mekanlarda sahne alabilir mi?

Aleyna Tilki, bu tür eleştirileri hoş karşıladığını belirterek, “Ben zaten hep popülerdim. Parmakla gösterilen bir insandım. Eleştiriler ilk defa yaşadığım bir şey değil” dedi.

Selda Bağcan hayranı

Selda Bağcan hayranı

Aleyna Tilki, “Selda Bağcan hayranıyım. Küçüklükten beri onu dinliyorum. Düet yaparsam eğer Selda Bağcan’la yaparım” diyor.

Aleyna Tilki aslen nereli?

Aleyna Tilki aslen nereli?

Aleyna Tilki, Trabzon Of doğumlu anne ve Rus göçmeni bir babanın kızı. Kendisini “Konyalıyım ama Konya’da çok göçmenler var. Babam Rus göçmeni. Sesimi annemden, yeteneğimi babamdan almışım” sözleriyle tanımlıyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER 5 dakikada magazin turu (24 Şubat 2020)