Aleyna Tilki, ehliyetsiz araba kullandı!

18 yaşından küçük olduğu halde alkollü mekânlarda sahneye çıkan Aleyna Tilki, bu kez ehliyetsiz direksiyon başına geçerek tepki topladı

25 Şubat 2017, Cumartesi 11:02
A A
16 yaşındaki genç şarkıcı Aleyna Tilki, son zamanlarda deldiği yasaklarla ve polemiklerle gündeme gelmeye devam ediyor. 

Genç şarkıcı Aleyna Tilki, son olarak arkadaşlarıyla gittiği Kuruçeşme'de, 18 yaşından küçüklere yasak olmasına rağmen nargile içerken görüntülenmiş ve eleştiri oklarının hedefi haline gelmişti.

Genç şarkıcı bu kez daha tehlikeli bir yasağı çiğneyerek direksiyonun başına geçti ve araba kullandı.

 

EHLİYETSİZ ARAÇ KULLANDI


Reşit olmadığı için henüz ehliyeti bulunmayan Aleyna Tilki bu sefer de araba kullandı. Araç içinde oldukça rahat görünen şarkıcı bu anlarının videosunu da çekerek Instagram hesabından paylaşınca tepkiler gecikmedi. 

Seda Sayan'ın sevgilisi Erkan Çelik, Tilki'nin bu görüntülerini görünce kendi hesabından sert sözlerle eleştirerek şikayetçi olacağını yazdı.
 


ERHAN ÇELİK: BU BİR İHBARDIRErhan Çelik paylaşımına şu notu da yazdı; "Bu bir ihbardır! Yaşı 16 olduğu için sahnelere çıkamayan Aleyna Tilki'yi bu yaşta ehliyetsiz araba kullanarak diğer insanların canını tehlikeye atmasından dolayı önce kınıyor sonrada trafik ekiplerine şikayet ediyorum." 


Aleyna şimdi de o yasağı deldi


 

ALEYNA TİLKi: PANİK YAPMAYIN  YAHU


Bu görüntüleriyle eleştiri almaya başlayınca Tilki'den bir açıklama geldi. Şarkıcı bu kez Twitter hesabından "Panik yapmayın yahu. Trafiğe falan çıkmadım, boş bir otopark orası... Yerdeki çizgilere bakın anlarsınız " notunuz yazarak paylaştı. 


DEMET AKALIN İLE POLEMİĞİ DE ÇOK KONUŞULMUŞTU!


Aleyna Tilki'ye ilk çıktığı dönemler destek olan Demet Akalın, bir süre sonra Tilki'ye tepki göstermeye başladı. Geçtiğimiz günlerde açıklama Demet Akalın, "Aleyna, basit insanların çok fanı olur' şeklinde bir söz etti. Onun bu lafı beni sinirlendirdi. Daha 16 yaşında küçük bir kız böyle bir lafı nasıl söyler? Çok kızdım, artık Aleyna'yı dinlemiyorum." demişti.Demet Akalın'dan Aleyna Tilki'ye: AferinAleyna Tilki, kendisine ağır sözlerle yüklenen Demet Akalın'a Instagram hesabı üzerinden, "Kendi ışığına güvenen, başkasının parlamasından rahatsız olmaz!" demişti.

İkili arasında yaşanan bu polemiğin gerginliği bir süre dedvam etti. Ardından Aleyna Tilki geri adım attı. Demet Akalın'ı çok sevdiğini ve kendisine örnek aldığını söyledi. Aleyna Tilki geri adım atınca Demet Akalın da bu polemiği uzatmadı.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.