Aleyna Tilki'nin kitap hayali gerçek mi oluyor?

Star TV'de yayınlanan programda Hülya Avşar'a dünya starı bir yazar olmak istediğini itiraf eden Aleyna Tilki'ye 4 yayınevi teklif götürdü

18 Mart 2017, Cumartesi 13:13
A A

Aleyna Tilki, Bir Hülya Avşar Sohbeti'nde "Kitap yazmayı sevdiğim için gelecekte yazar olmak istiyorum. Dünya starı olmak istiyorum. Yazar olmak dünya starı olmamım bir konsepti olsun istiyorum. Yani dünya starı bir yazar olmak istiyorum" demiş ve bir kitap yazdığını itiraf etmişti.

Emrah Karaduman ile düet yaptığı Cevapsız Çınlama ile ünlenen ve Youtube’da 243 milyon tık alarak Türkiye’de klibi en çok izlenen sanatçı unvanının sahibi olan Aleyna Tilki'nin bu sözleri, yayınevlerini harekete geçirdi.

Habertürk'ten Mehmet Çalışkan'ın haberine göre; 17’lik popçunun boş zamanlarında yazdığı kişisel gelişimiyle ilgili yazılar ve felsefe notları yayınevlerinin iştahını kabarttı.

Aleyna Tilki’nin notlarını temize çekip kitaplaştırmak isteyen dört yayınevi, menajeri aracılığıyla genç şarkıcıya teklif götürdü.

Teklifi kabul ederse albümden önce kitabı çıkan popçu olacak.

Ünlü yapım bir yapım şirketinin de geçtiğimiz günlerde gençlik konulu bir sinema filmi için Tilki’ye oyunculuk teklifi götürdüğü öğrenildi.

Aleyna Tilki, kitabını yazı büyüyünce paylaşacağını açıklamış ve şunları söylemişti:

Üniversite de psikoloji okuyacağım için şimdiden psikoloji kitapları okuyorum. Kitap yazdığım için okumayı çok seviyorum. Okuduğum kitaplar yazacağım kitap için beni destekliyor. Şimdiye kadar bir kitap yazdım. "Aleyna yaşından büyük Aleyna asi" dediler bir de kitabımı yayımlasam eyvah eyvah... Çok sert ve asi bir kalemim olduğunu düşünüyorum. Kişisel gelişim ve felsefe üzerine yazdım. Kendi çapımda bir şeyler yazdım beğenen bir kitle belki olur diye düşünüyorum."

Sıradaki haber yükleniyor...