Aleyna Tilki Türkiye'ye tatile geldi

Geçtiğimiz günlerde iki yıldır zor günler geçirdiğini ve pek bir şey üretemediğini söyleyen genç şarkıcı Aleyna Tilki, sosyal medya hesabından 'veda' paylaşımında bulunmuş ve yurt dışına çıkmıştı. Bir süre Londra'da yaşayacak olan ünlü şarkıcı, üç günlük bir dönüş yaptı. Tilki'yi annesi Havva Öztel, kardeşi ve arkadaşları havaalanında ellerinde balonlarla karşıladı.

14 Ekim 2021, Perşembe 13:42 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Şarkıcı, yayınladığı gönderide, "İki yıldır zor bir dönem geçiriyordum. O yüzden de pek bir şey üretmedim, ürettiysem de zorlanarak ürettim… Kimseyle pek bir şey paylaşmak içimden gelmeyerek paylaştım her şeyi. Çünkü yılların prangaları sonunda ayağıma, kalbime kafama dolanıp ‘Yalan’ klibimdeki örümcek ağlarına beni gerçekten gömmüştü ve ben gömüldüğüm yerde bir süre dinlenmek istedim sadece. Hepsi bu..." ifadelerine yer vermişti.

ÜÇ GÜNLÜĞÜNE GELDİ

ÜÇ GÜNLÜĞÜNE GELDİ

Ardından yeni şarkısı 'Real Love'ı hayranlarının beğenisine sunan Tilki, Londra'da daha fazla dayanamadı ve ailesini görmek için üç günlüğüne dönüş yaptı.


Şarkıcının kendisi kadar ünlü olan annesi Havva Öztel, kızını balonlarla karşıladı. Öztel kızını karşıladığı anları paylaşarak "Geldi gözümün nuru" ifadelerini kullandı.


BALONLU VE DANSLI KARŞILAMA

BALONLU VE DANSLI KARŞILAMA

Balonlarla karşılanan Tilki, ailesine kavuştuktan sonra havaalanı kapısında dans etti. Bu anları da "3 günlüğüne Türkiye'ye gelmişimdir" notuyla Instagram hesabından yayınladı.


Öte yandan Havva Öztel, hem dilini geliştirmek hem de müzik Avrupa başkentinde zaman geçirmek isteyen kızını Londra'ya uğurlarken; "Hep zordu seni yollamak ama bu hepsinden çok zordu. Allah yar ve yardımcın olsun evladım" sözleriyle duygularını dile getirmişti.


Yurt dışına gittikten bir kaç gün sonra ilk paylaşımını yapan Aleyna Tilki, bu kareyi takipçilerinin beğenisine sunmuştu. Tilki'nin Londra pozlarına 80 binden fazla beğeni gelmişti.

Müzik çalışmaları ve İngilizce'sini geliştirmek için Londra’ya yerleşen ve bir süre orada kalacak olan Aleyna Tilki, eşyalı tuttuğu ev için aylık 3 bin Sterlin (36 bin TL) kira ödediği haberleri de magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Aslıhan Doğan Turan'ı Bayrampaşa sokaklarında kimse tanımadı