Aleyna Tilki'den cinsel istismar itirafı

Geçtiğimiz ay müzik çalışmaları için İngiltere'ye giden şarkıcı Aleyna Tilki, annesi Havva Öztel ve kız kardeşi Ayça Tilki ile soluğu Dubai'de aldı. Dubai tatilinden sık sık fotoğraf paylaşan Aleyna Tilki, Elmalı davasındaki karara tepki göstererek kendisinin de bir dönem cinsel istismara uğradığını itiraf etti.

17 Kasım 2021, Çarşamba 10:37 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Geçtiğimiz eylül ayında 4 ay boyunca İngiltere’de kalacağını ve daha sonra Türkiye’ye döneceğini açıklayan Aleyna Tilki son olarak ailesiyle birlikte Dubai tatiline çıkmış ve paylaştığı çöl pozlarıyla adından söz ettirmişti.

Son dönemlerde yapmış olduğu paylaşımlarla ve çıkışlarla adından söz ettiren ünlü popçu Aleyna Tilki, bir dönem kendisinin de cinsel istismara uğradığını itiraf ederek Elmalı davasındaki karara tepki gösterdi.

Türkiye'yi ayağa kaldıran Elmalı Davası'nda anne ve üvey baba dahil tüm sanıklara beraat kararı verilmesine tepki gösteren genç şarkıcı, "Bu çocuk tacizi, sübyancılık gibi ağır olaylar yaşayan bu çocuklar, eğer karşılığında o kişi bir ceza almazsa hakkaniyeti ve adaleti tanıyamaz. 

Adaleti bulamazlarsa kendi celladına dönüşebilirler. Bunu kendi sevgilisine, arkadaşına, çevresine yapabilir. Kötü bir insana dönüşebilir. Bu insanlar ceza almalı. Yalvarırım alsınlar" ifadelerini kullandı.

Zamanında kendisinin de benzer bir haksızlığa uğradığını itiraf eden Aleyna Tilki, sözlerine şu şekilde devam etti: 

"Bu cinsel istismarda bulunan insanları serbest bırakarak kısır bir döngüyü harekete geçiriyorsunuz.

Zamanında haksızlığa uğramış bir kız çocuğu olarak, şu çocukların (Elmalı) davasındaki adam ceza almazsa, ben bir gün onlardan birini bulacağım."

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Serel Yereli'den ayna karşısında cesur poz