Ali Ağaoğlu'nun 23'lük sevgilisi Duygu Su patladı!

Ali Ağaoğlu'nun 23'lük sevgilisi Duygu Su patladı!

Ali Ağaoğlu (61) geçen yazdan bu yana kendisinden 38 yaş küçük balerin, pilates uzmanı Duygu Su Gülpınar (23) ile aşk yaşıyor. Duygu sosyal medyada kendisi için yazılan 'Ağa’yı parası için seviyorsun', 'Ali Bey parasız olsa suratına bakmazdın', 'Bir de çocuk yap, hayatını garanti altına alırsın' şeklindeki eleştiriler karşısında çıldırdı!

21 Aralık 2016, Çarşamba 07:15 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
MÜGE DAĞISTANLI / POSTA

Duygu Su Gülpınar eleştirenlere şu cevabı verdi: ''Beni eleştiren kadınlar Ali çağırsa koşarak giderler. Benim için Ali Bey ‘Ağa’ degil. Ben onu sizin gibi görmüyorum. Ali’nin parasını değil, kalbini seviyorum. Birazdan Rolls Royce arabamla işime gideceğim. Siz de oturup evlendirme programlarını izleyerek bana kötü yorum yazın. Çocuk yapıp rahat hayatı seçmedim. Çalışıyor, üretiyorum. Parayı sonradan görmedim.''

Duygu, Ali Ağaoğlu’na ait Bahçelievler’deki ‘Ağaoğlu My Club Fitness&Life Centers’ın başına geçti.Ali Ağaoğlu sevgilisiyle arasındaki 38 yaş fark sorulduğunda şu cevabı vermişti: ''Nüfus yaşım 22, göül yaşım 18, seka yaşım 8''Ali Ağaoğlu kendisine 'Aşkısı' diye seslenen sevgilisi Duygu'ya hayran. Balerin ve pilates uzmanı Duygu Su ''Ali'yi parası için seçmedim'' dedi.

 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Coşkun Sabah'ın pandemiden dolayı işleri durunca çiftlik kurdu