Ali Ağaoğlu'nun sevgilisi Duygu Su Gülpınar isyan etti

Ali Ağaoğlu geçen yazdan bu yana kendisinden 39 yaş küçük balerin, pilates uzmanı Duygu Su Gülpınar ile aşk yaşıyor. Duygu sosyal medya hesabında sitem dolu bir yazı kaleme aldı

24 Şubat 2017, Cuma 08:51
A A
Kendisinden 39 yaş büyük Ali Ağaoğlu ile ilişkisi nedeniyle eleştiri oklarının hedefi olan Duygu Su Gülpınar; 'Elektrik faturamı düşünürken yanımda yoktunuz' dedi.

İşte Duygu Su Gülpınar'ın o paylaşımı:

"Size küçük bir kızın hayat hikayesini anlatmayı ve hiç bir zaman VAZGEÇMEMEYİ anlatmayı çok isterdim. Fakat, isteyenler yine benim anlattıklarımı değil . Anlamak istediklerini okuyacak bu yüzden yazmıyorum. Küçük bir sahil kasabasının stadyumunda yetişen, konservatuarda eğitim alan ve İzmir'in en güzel spor salonlarında tecrübe kazanan sıradan birisiyim.O ağır antremanlarda yoktunuz. canım yanarken yoktunuz. 11 saat sadece dönüş provası yaparken yoktunuz. 39 kilo olmak için pamuk yediğimde yoktunuz. Ayak tırnaklarımı sökerken de yoktunuz. 6. Pilates dersimden sonra ki eve gidiş yolumda da yoktunuz. Elektrik faturamı düşünürken de yoktunuz. Sakatlandığımda, düştüğümde, ağladığımda da yoktunuz.

"Şimdi ne değişti? Zaten yoktunuz. Olmayan bir şeyi göremem öyle değil mi? Şimdi olmasanız da olur. Ben ne geldiğim yeri nede kiDuygu, Ali Ağaoğlu’na ait Bahçelievler’deki ‘Ağaoğlu My Club Fitness&Life Centers’ın başına geçti.

Ali Ağaoğlu sevgilisiyle arasındaki 39 yaş fark sorulduğunda şu cevabı vermişti: ''Nüfus yaşım 22, gönül yaşım 18, zeka yaşım 8''


 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.