Ali İsmail'in davası Kayseri'de görülecek

Eskişehir'de 2 Haziran'daki Gezi Parkı protestoları sırasında uğradığı saldırı sonucunda 38 gün komada kaldıktan sonra yaşamanı yitiren üniversite öğrencisi Ali İsmail Korkmaz'ın davası, UYAP tarafından Kayseri 3'üncü Ağır Ceza Mahkemesine verildi

18 Kasım 2013, Pazartesi 19:12
A A

Kayseri Cumhuriyet Başsavcılığı yetkilileri 6 klasör ve 21 sayfadan oluşan iddianamedeki, 5’i tutuklu toplam 8 sanığın yargılanacağı Ali İsmail Korkmaz davasının, UYAP tarafından puanlama sistemine göre iş yoğunluğunun daha az olduğu Kayseri 3’üncü Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülmesini kararlaştırıldı.

3’üncü Ağır Ceza Mahkemesine tevzi edilen dosyanın daha önce belirlenen 20 Kasım’da Kayseri’de görüleceği; yeni Adliye sarayındaki duruşma salonunun küçük olması nedeniyle, davanın daha geniş salonların bulunduğu eski Adliye binasında görülebileceği ifade edildi.

KAYSERİ (DHA)

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.