Ali Koç 4 isme daha kapıyı gösterdi! Belözoğlu sonrası...

Fenerbahçe'de Emre Belözoğlu ile yolların ayrılmasından sonra Ali Koç, teknik heyette de temizliğe gidiyor. Şampiyonluğa çok yaklaşıp kaybeden Fenerbahçe'de Ali Koç, bu durumdan sorumlu gördüğü futbolculara ve teknik ekipteki isimlere faturayı kesecek.

08 Haziran 2021, Salı 13:02 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Hürriyet'ten Süleyman Arat'ın haberine göre, Fenerbahçe yeni teknik direktörünü seçmeden evvel eski ekipten kalan 4 isme kapıyı gösterdi.

Ali Koç'un aldığı kararla Antrenör Volkan Demirel, Mehmet Aurelio ve Fatih Yıldız ile idari koordinatör Selçuk Şahin'in gidişi neredeyse kesinleşti. Ayrıca idari menajer Volkan Ballı ile de yolların ayrılması gündemde. Sadece Zeki Murat Göle’nin göreve devam etmesi bekleniyor.

Fenerbahçe'de 3 senedir görevde olan Ali Koç, yakında başkanlığının 2. dönemine başlayacak. Başarısız bir 3 yıl geçiren Ali Koç, son kaçan şampiyonluğun faturasını ise birçok kişiye kesti.

Düzenlediği basın davetinde başarısızlığın sebeplerine değinen başkan, "Bu sene şampiyonluğu kaybetme sebeplerimizden bir tanesi, takım ve aile olamamamızdır. Üç senedir benim istediğim Samandıra havasını, disiplinini sağlayamamamızda, olumsuz unsur olduğunu düşündüğümüz bazı kişilerle yollarımızı ayıracağız" demişti.

Ayrıca "Sahada mücadele etmeyenlere, şampiyonluğu yeterince istemeyenlere kafayı taktım. Sözleşmeleri olsa da gidecekler" diyen Koç, takımdaki bazı isimlerle de yolları ayıracak. 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Trabzonspor Marek Hamsik ile 2 yıllık sözleşme imzaladı