Ali Koç'un '2 buçuk aday' açıklamasındaki 'buçuk' kim?

Fenerbahçe'de teknik direktör belirsizliği artık sona ermek üzere. Resmi açıklama pazartesi günü yapılacak fakat konunun netleşmesine bu kadar az kalmışken ortada hala net bir isim olmaması Fenerbahçe'nin işi ne kadar gizli yürüttüğünün göstergesi. Hatta öyle ki, Ali Koç'un 'Aday sayısı 3'e, hatta 2 buçuğa düştü' demesi bile farklı isimleri çağrıştırdı...

24 Haziran 2021, Perşembe 10:00 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Fenerbahçe'de teknik direktörün belli olmasına sayılı günler kaldı. Bu hafta sonu yapılacak seçimin ardından Ali Koç, pazartesi günü hocasını açıklayacak.

Habertürk'te katıldığı programda konuşan Koç, "Aday sayımız 3'e düştü. Hatta 2 buçuk bile diyebilirim" cümlesini kullanarak bir adayın daha elenmek üzere olduğunu ortaya koymuştu. O adayın şimdiye kadar adı geçenlerden değil, sürpriz biri olduğu iddia edildi: Slaven Bilic.

Sabah'ta yer alan habere göre, Fenerbahçe Çin'in Beijing Guoan takımını çalıştıran Slaven Bilic ismiyle görüşme yaptı ancak görüşme çok da parlak geçmedi. Koç bu nedenle Bilic ihtimalini zayıf olarak gördü ve 'buçuk' olarak değerlendirdi.

Geriye kalan iki adayın ise Marco Silva ve Paulo Fonseca olduğu tahmin ediliyor. İki Portekizli hoca ile son detayları konuşan Koç yönetimi, son dakika bir ters köşe yapmazsa pazartesi günü bu iki isimden biriyle anlaşılması bekleniyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sergen Yalçın'ı bekleyen zor 2 ay!