Ali Koç'un isim vermeden eleştirdiği ve '10 yüzü var' dediği başkan Ahmet Nur Çebi mi?

Fenerbahçe'nin Ankaragücü ila yaptığı maçında ardından başkan Ali Koç, yaşanan son gelişmelerle ilgili konuşmuştu. Koç, Fenerbahçe'nin 19 yaş altı takımının maçına verilen 'Ali Koç' isimli hakem nedeniyle İstanbul İl Hakem Kurulu Başkanı Emre Kosif'in görevden alınmasına sert çıkmış ve 'verilmek istenen mesajı biliyoruz' diyerek isim vermeden bir kulüp başkanını suçlamıştı. O kişinin Beşiktaş başkanı Ahmet Nur Çebi olduğu iddia edildi.

09 Mayıs 2021, Pazar 14:10 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Türkiye gazetesi yazarı Ömer Faruk Ünal, köşe yazısında şu bilgiye yer verdi:

Ali Koç ataması Antalya’da Kadınlar Futbol Ligi Finali’nde protokolün bir numaralı gündemi hâline geliyor. Peki, protokol tribününde kimler mi var? TFF Başkanı Nihat Özdemir, TFF Genel Sekreteri Kadir Kardaş, Kulüpler Birliği Başkanı Ahmet Nur Çebi, TFF Futbol Gelişim Direktörü Oğuz Çetin, TFF Genç Oyuncu Gelişim Direktörü Cem Pamiroğlu… Daha birçok isim, teknik adamlar, profesyonel yöneticiler maç boyunca “İsmi Ali Koç olan bir hakem, nasıl olur da Fenerbahçe maçına tayin edilir” diye tartışıp durmuş…

İddiaya göre Ali Koç'un Emre Kosif'in görevden alınmasına sert çıktığı ve "İnsanın 10 yüzü olmaz 1 yüzü olur, verilmek istenen mesajı biliyoruz" diyerek isim vermeden eleştirdiği başkan, Antalya'da şampiyon olan Beşiktaş Kadın Futbol Takımı'nın başkanı Ahmet Nur Çebi.

Antalya'daki organizasyonda bu konuyu gündeme getiren Çebi ve Fenerbahçe ile şampiyonluk yarışında olan Beşiktaş, Ali Koç'un Ankaragücü maçı sonrasındaki hedefiydi. "Lig sonunda isim vererek konuşacağım" diyen Koç'un açıklamaları merakla bekleniyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Fırat Aydınus 9 gün sonra emekli oluyor