Ali Koç'un Löw - İsmail Kartal planı ortaya çıktı

Fenerbahçe'de Başkan Ali Koç "1-2 haftaya yeni hocamızı açıklarız" dedikten sonraki ilk gün İsmail Kartal açıklanmıştı. Kartal'la sezon sonuna kadar anlaşan Koç, Joachim Löw ile görüşmek için Almanya'ya gitti. Fenerbahçe'nin yeni sezona Löw önderliğinde girmesi bekleniyor.

14 Ocak 2022, Cuma 11:21 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Skorer'deki habere göre, Fenerbahçe bu sezonu İsmail Kartal'la bitirip yeni sezona Löw önderliğinde girecek. İsmail Kartal, Löw'ün ekibinde olmaya devam edecek. Fenerbahçe'de Löw'ün hayli geniş kapsamlı bir planlamaya imza atacağı ve Başkan Ali Koç'un bunları konuşmak üzere Almanya'ya gittiği öğrenildi.

Fenerbahçe'de yeni sezon için bir dönem Manchester United’da Alex Ferguson, Arsenal’de Arsene Wenger başta olmak üzere Premier Lig kulüplerindeki yapı örnek alınıyor. Çünkü Löw, futbol takımının A’dan Z’ye tüm konularında esas sorumlu isim olmak istiyor.

Alman hocanın paradan ziyade böyle bir yapılanmanın detayları konusunda Koç'tan güvence istediği öğrenildi.

2022-2023 sezonuna başlarken geçmiş yılların aksine tümüyle hazır bir takım yaratılması hedefleniyor. Transferde ve hoca işinde geç kalmak istemeyen Koç, şimdiden tüm büyük detayları netleştirmek istiyor.

Çok büyük hayal kırıklıkları ve başarısızlıkla geçen 3.5 senenin ardından Koç, 4. sezonunda hatalarından ders çıkararak şeytanın bacağını kırmaya çalışacak. Başkanın son kurşunu Joachim Löw'ün kuracağı yapı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Domenec Torrent ilk transfer talebini başkana iletti