Ali Küçükbalçık'ın eşi Kibariye'yi aldatmadığı ortaya çıkmıştı! Sessizliğini bozdu...

Kibariye'nin eşi Ali Küçükbalçık hakkında aldatma haberleri ortaya atılmış, bir de fotoğraf servis edilmişti. Bodrum’da bir otelde çekilen fotoğrafta yer alan çiftin Mustafa-Zeynep Kızılgün olduğu ortaya çıkmıştı. Çift, haberlere erişim engeli getirerek tazminat davası açacaklarını söylemişti. Konuyla ilgili Ali Küçükbalçık sessizliğini bozdu.

20 Ağustos 2021, Cuma 12:05 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Geçtiğimiz haziran ayında magazin gündemine bomba gibi düşen, havuz başında el ele yürüyen bir çiftin görüntüsünün yer aldığı kare; "Ali Küçükbalçık, eşi Kibariye’yi başka bir kadınla aldattı" şeklinde haberlere konu oldu.

Günlerce konuşulan fotoğraftaki çiftin gerçekte kim oldukları ise Isparta Yalvaç’ta alınan mahkeme kararlarıyla ortaya çıktı. Yalvaç Sulh Ceza Hakimliği’nden alınan iki ayrı erişim engeli kararını isteyen kişi Mustafa Kızılgün.

Fransa’da yaşadığı belirlenen Kızılgün’ün avukatı Muzaffer Demirkılınç, dilekçede, “Kullanılan görüntülerde Ali Küçükbalçık olduğu iddia edilen kişi müvekkilim Mustafa Kızılgün. Müvekkilin, havuz kenarında birlikte el ele yürüdüğü kadın da eşi Zeynep Kızılgün’dür” ifadelerini kullandı.

Dava dilekçesinde, haberlere konu olan fotoğrafın da Kızılgün çiftinin konakladığı otelin yanındaki başka otelin önünden çekildiği kaydedildi. Dilekçede, Kızılgün çiftinin mağdur olduğu belirtilerek, “Görüntülerde kullanılan Zeynep Kızılgün, başkası ile evli bir erkekle el ele gezdiği iddiası nedeniyle ağır hakaretlere maruz kaldı” denildi.

Erişim engeli talebi ile açılan iki ayrı davada, Yalvaç Sulh Ceza Hakimliği tarafından 50’yi aşkın linke erişim engeli getirildi. Avukat Muzaffer Demirkılınç, "Haberlerin çıkması sonrası hem Kibariye Hanım’ın menajeri ile hem de Ali Küçükbalçık ile görüştüm. Çıkıp bir açıklama yapacaklarını söylediler. Çok basit bir şekilde bunu yalanlayabilirlerdi. Ancak nedense bu konunun gündemde kalmasını tercih ettiler. Yalan haberi yapan iki TV kanalına tazminat davası açıp, suç duyurusunda bulunacağız" ifadelerini kullandı.

Hürriyet Gazetesinden İsmail Bayrak'a konuşan Ali Küçükbalçık, reklam iddiasına tepki gösterdi:

Aldattı' yazdılar. Ben zaten öyle bir şey yapmam...

O gün orada olmadığımı Kibariye Hanım’a defalarca anlattım. Ben sadece Kibariye Hanım’a söylerim. 3-4 gün önce karşı tarafın avukatı arayıp olayı izah edince inandı. Kibariye Hanım’ın reklama ihtiyacı yok.

Fotoğrafın ortaya çıkması sonrası Kibariye’nin, “Ben Ali’nin çapkınlık yaptığını gözlerimle görmedim. Böyle bir şey olduğuna kesinlikle inanmıyorum. Gözümle görürsem, öyle inanırım. Ben mutluyum, çocuğum mutlu, babası var kızımın. Kofti bir durum yok” yönündeki açıklamasıyla dikkat çekmişti.

Kibariye-Ali Küçükbalçık çifti, şimdiye kadar aldatma ve affetme iddialarıyla birçok kez gündeme gelmişti. Kibariye, daha önce de eşini korumuş ve “Bir günlük kaçamak için boşanmam. Şimdilik kofti bir durum yok. Önemli olan sağlığımız” demişti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Demet Özdemir'den servet değerinde anlaşma