Ali Muhammed 2 yıl daha Fenerbahçe'de!

Fenerbahçe, yıldız basketbolcusu Bobby Dixon (Ali Muhammed) ile olan sözleşmesini iki yıl uzattı.

08 Nisan 2019, Pazartesi 12:20
A A
Ali Muhammed 2 yıl daha Fenerbahçe'de!

Fenerbahçe, başarılı oyuncusu Ali Muhammed ile olan sözleşmesini iki yıl daha uzattı.

35 yaşında olmasına rağmen gösterdiği performansla takdir toplayan tecrübeli isim, 2020-2021 sezonuna kadar Fenerbahçe Beko formasını giymeye devam edecek.

Fenerbahçe'den konu ile ilgili şu açıklama yapıldı:

Turkish Airlines EuroLeague’de normal sezonu lider tamamlayan ve Playoff’a saha avantajını elde ederek giren, aynı zamanda Türkiye Kupası’nı müzesine götüren ve Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde de yoluna emin adımlarla devam eden Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımı, önümüzdeki sezonların kadro planlaması üzerinde çalışmaya devam ediyor.

Bu doğrultuda yapılan anlaşma kapsamında, kulübümüz ile Ali Muhammed arasındaki sözleşme 2 yıl daha uzatılmıştır.

Sarı lacivertli formayı giydiği süreçte takımımızın mücadeleci kimliğinin ve pes etmeyen karakterinin en önemli temsilcilerinden biri olan, ekibimizle üst üste üç Final Four tecrübesi yaşayan ve Avrupa şampiyonluğu da dahil olmak üzere elde edilen büyük başarılarda önemli payı bulunan Ali Muhammed, Fenerbahçe Beko formasını 2020-2021 sezonunun sonuna dek giymeye devam edecektir.

Yapılan bu anlaşmanın kulübümüz ve sporcumuz için hayırlı olmasını diler, Ali Muhammed’e Fenerbahçe Beko forması altında nice büyük başarılar ve kupalar dileriz.

Sıradaki haber yükleniyor...