Ali Rıza Bey'e büyük sürpriz

Ali Rıza Bey'e büyük sürpriz

Yaprak Dökümü'nün bu akşam yayınlanacak olan bölümünde Tahsin'le Fikret arasındaki gerginliğin katlanarak büyüdüğünü gören Ali Rıza Bey, duruma müdahale etmek isterken büyük bir sürprizle karşılaşacak

10 Mart 2010, Çarşamba 10:28 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Fikret’in evi terk etmesiyle, büyük haksızlığa uğradığını düşünen Tahsin öfkeye kapılır. Cevriye Hanım’ın korkuları, haberi Tekin Ailesi’ne ulaştırır. Herkes endişe ile Fikret’ten bir haber beklerken, ona ilk ulaşan Şevket olur. Fikret yine sessizliğine gömülüp, ayrılığın nedenini gizlemeye çalışsa da, Hayriye Hanım’ın ısrarlı tutumu karşısında olanları anlatmak zorunda kalır.

Umutla başladığı mücadelesinde bir kez daha kaybeden Şevket’e en büyük destek yine Ali Rıza Bey’den gelir. Evin giderek kalabalıklaşması Necla’nın huzurunu kaçırmaktadır. Hayriye Hanım’ın yakın ilgisini, baskı olarak hisseden Necla rahatsızlığını dile getirememenin sıkıntısını yaşamaktadır.

Cevriye Hanım’ın katkılarıyla çocuklar da yaşanılanların etkisi altında kalınca, olaylar bambaşka bir boyut kazanır. Durum, Tahsin için giderek içinden çıkılmaz bir hal almaya başlar. Oğuz’un işle ilgili huzursuzlukları, Leyla’nın gözünden kaçmazken Oğuz yaklaşmakta olan tehlikenin sandığından da büyük olduğunun farkına varır.

İnşaatını devreden Şevket, bundan sonra hayatına nasıl bir yön vereceğini düşünürken, hiç beklemediği bir teklifle karşılaşır. Ferhunde ise son hamlesiyle, hesaplaşmasına kaldığı yerden devam ettiğini herkese gösterir. Tahsin’le Fikret arasındaki gerginliğin katlanarak büyüdüğünü gören Ali Rıza Bey, duruma müdahale etmek istediğinde büyük bir sürprizle karşılaşır.

;
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER AnnaLynne McCord-Dominic Purcell aşka geldi