Ali Rıza Gültekin cinayetinde yeni gelişme

İstanbul Beşiktaş’ta uğradığı silahlı saldırıda hayatını kaybeden iş insanı Ali Rıza Gültekin cinayeti kapsamında şüphelilerin iş yerinde 2 adet tabanca ve çelik yelek ele geçirildi. Yurt dışına kaçmış olabileceği değerlendirilen şüphelilerin tefecilik yaptığı ve bulunan 2 cep telefonlarının ise incelendiği ortaya çıktı

19 Kasım 2018, Pazartesi 19:11
A A
Ali Rıza Gültekin cinayetinde yeni gelişme

Balmumcu'da bir apartmanın 4’üncü katındaki bir dairede geçtiğimiz hafta iş insanı Ali Rıza Gültekin uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetmişti. Polis saldırıyı 3 kişinin gerçekleştirdiğini aşağıda bekleyen suç ortaklarıyla birlikte kaçtığını tespit etmişti.

Asayiş Şube Müdürlüğü ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından ortaklaşa yürütülen soruşturmada olayı gerçekleştirenlerin tefecilik yaptıkları belirlendi.

CEP TELEFONLARI İNCELENİYOR

Şüphelilerin iş yerlerinde yapılan aramalarda, biri Glock marka iki tabanca ile bir çelik yelek bulundu. Silah ve çelik yeleklerin yanında bulunan iki cep telefonunda incelendiği öğrenildi.

Olay yerinden elde edilen boş kovanlarının iş yerinde elde edilen silahlarla karşılaştırılacağı belirtildi. Bu incelemenin ardından silahların Ali Rıza Gültekin'in öldürülmesinde kullanıp kullanılmadığı belirlenecek.

POLİSİN OPERASYONLARI DEVAM EDİYOR

Cinayetin planlı bir şekilde yapıldığını da belirleyen polis, şüpheliler Mustafa B., Rıdvan D. , Sergen G. aralarında bulunduğu 4 kişinin yasa dışı yollarla yurt dışına çıkma ihtimallerini değerlendirildiği öğrenildi. Tefecilik yaptıkları öğrenilen şüphelilerin yakalanması için polis operasyonları aralıksız sürdürüyor.

Bu haberi de okudularİş adamı Ali Rıza Gültekin 7 kurşunla öldürülmüş

Bu haberi de okudularİş insanı Ali Rıza Gültekin silahlı saldırıda öldürüldü

İHA

Sıradaki haber yükleniyor...