Ali Sunal ve Nazlı Kurbanzade çiftinden müjdeli haber!

2018'de Nazlı Kurbanzade ile evlenen Kemal Sunal'ın oğlu Ali Sunal, ikinci kez babalık heyecanı yaşıyor. Kızı ve eşi ile birlikte çekilen karesini paylaşan Nazlı Kurbanzade, güzel haberi "Fotoğraftaki dördüncüyü bulunuz" notuyla duyurdu.

14 Şubat 2021, Pazar 15:21 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Oyuncu Ali Sunal, 2018'de avukat Nazlı Kurbanzade ile evlenmişti. Çift, ilk çocukları Narin'i 2019 yılının ağustos ayında kucaklarına almıştı.

Mutlu evlilikleri süren çiftten Kurbanzade, İstanbul'un beyaza bürünmesinin ardından eşi ve kızı ile birlikte soluğu dışarıda aldı.


'Fotoğraftaki dördüncüyü bulunuz'

'Fotoğraftaki dördüncüyü bulunuz'

Karlı havada el ele yürüdükleri pozları sosyal medya hesabından yayınlayan Kurbanzade, gönderisine, "Fotoğraftaki dördüncüyü bulunuz" notunu düşerek, müjdeli haberi de duyurdu. Kurbanzade, bu sözleriyle ikinci kez anne-baba olacaklarını takipçileriyle paylaşmış oldu.


Çifte takipçilerinden çok sayıda "Tebrikler" mesajı yağdı. Ali Sunal da aynı kareyi Instagram hesabından yayınlamayı ihmal etmedi.


'Nar kızım '1' oldu'

'Nar kızım '1' oldu'

Sunal, geçtiğimiz sene ağustos ayında bir yaşına basan kızı Narin'in doğum gününü şu sözlerle kutlamıştı:

Ne ara bir sene oldu anlamadım. Hayatımın en büyük hediyesi bir sene önce katıldı ailemize... Canım kızım ilk doğduğundaki gibi yüzün böyle ömrün boyunca gülsün. Sağlıklı, mutlu bir hayatın olsun. Seni çok seviyorum, ilk yaşın kutlu olsun. Seni bana veren önce Allah’a sonra güzel karım Nazlı Kurbanzade'ye minnettarım. Nar kızım '1' oldu.

Nazlı Kurbanzade de sosyal medya hesabından eşi ve bebeği ile olduğu fotoğrafları paylaşarak, kızının birinci yaşını şu sözlerle kutlamıştı:

Canım kızım, birtanem, balım, nar kızım iyi ki doğdun, iyi ki bizi seçtin. Seni çok seviyorum.

'Kağıtta çizecek yer kalmayınca'

'Kağıtta çizecek yer kalmayınca'

Kızı ile eğlenceli anlarını Instagram hesabından yayınlayan Sunal, önceki gün paylaşımlarına yenisini ekledi. 43 yaşındaki oyuncu, kızının kendisinin yüzüne resim yaptığını belirterek, çekilen karesine "Kağıtta çizecek yer kalmayınca" notunu düşmüştü.


Takipçilerinin sorularını yanıtladı

Takipçilerinin sorularını yanıtladı

Instagram hesabı üzerinden takipçileriyle soru cevap etkinliği gerçekleştiren oyuncu, babası ve 'Hababam Sınıfı' filmleriyle ilgili soruları da içtenlikle yanıtlamıştı.


42 yaşındaki oyuncu, "Hababam Sınıfı filminde oynamayı düşünür müsün?" sorusuna, "Hayır" cevabını vermişti.


Ali Sunal, bir takipçisinden gelen "Kemal Sunal filmlerini izledin mi hiç?" şeklindeki soruya, “Kaybettiğimizden beri izleyemiyorum, kızımla inşallah” yanıtını vererek, babasının filmleriyle ilgili dikkat çeken bir itirafta bulunmuştu.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kim Milyoner Olmak İster'de soruyu bilemeyince şaşkına döndü