Alican Aytekin’in başına gelmeyen kalmadı!

Sempatik tavırlarıyla oynadığı bütün karakterleri sevdiren Aytekin, hiperaktif bir çocukluk geçirmiş. Küçükken dikiş atıldığı için kaşının çıkmamasına ilk başlarda üzüldüğünü belirten Alican Aytekin, sonrasında bu durumdan memnun olduğunu söyledi.

03 Nisan 2021, Cumartesi 10:27 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Alican Aytekin, son dönemin en dikkat çeken oyuncularından... İzmir Ekonomi Üniversitesi'nde iç mimarlık öğrenimi görürken oyuncu olmaya karar veren Aytekin, daha sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi TV Haberciliği ve Programcılığı Bölümü'nden mezun oldu.

Genç oyuncunun kariyerindeki yükseliş ise oyunculuk eğitimi almasıyla başladı. Sempatik tavırlarıyla oynadığı bütün karakterleri sevdiren Aytekin, Günaydın'dan Merve Yurtyapan'ın haberine göre hiperaktif bir çocukluk geçirmiş.

Her zaman güler yüzüyle evlere konuk olan ünlü oyuncuyla ilkokul yıllarına döndük. Samsun'un Atakum ilçesinde büyüyen Aytekin, hayatında unutamadığı, bir iz bırakan o gün yaşadıklarını şöyle anlattı: "Çok yaramaz değildim ama çok hareketliydim. Diğer çocuklardan biraz daha fazla hayal gücüm vardı. Galiba o yüzden de hep kendimi farklı hayallerde koşuştururken bulurdum.

Oyuncu, aynı gün başına gelenleri anlatmaya şöyle devam etti:

Alt komşumuz annemi çağırdı. Ben de durur muyum tabii, gittim onunla. O sırada merdivenin korkuluklarından tuttum, kendimi öne arkaya sallıyorum.

Meğer durduğum merdivenin basamağı kırıkmış, ayağımın altından kaymasıyla benim merdivenlerden yuvarlanmam bir oldu. Hemen annemler geldi tabii, yüzümde bir sıcaklık hissediyordum, ama ne olduğunu anlayamamıştım.

Annem kucakladı beni ve acile götürdü. Orada anladım olanları. Kaşım yarılmış. Kaşıma 8 dikiş atıldı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 5 dakikada magazin turu (3 Nisan 2021)