Alişan ile Buse Varol kızlarını kucaklarına aldı

Alişan ve Buse Varol çiftinin kızı Eliz bugün dünyaya geldi. Ünlü şarkıcı, daha baba olmanın heyecanını yaşamadan kızının fotoğraflarını izni olmadan sosyal medyada paylaşanlara isyan etti.

06 Şubat 2021, Cumartesi 14:39 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Alişan ve Buse Varol, ikinci kez anne ve baba olmanın mutluluğunu yaşıyor. Buse Varol bugün doğum yaptı. Alişan güzel haberi "Geldi babasının aşkı, çok şükür" sözleriyle sosyal medya hesabından duyurdu.

Ünlü şarkıcı kızının fotoğraflarını izin almadan sosyal medyada paylaşanlara böyle isyan etti:

En yakınlarım bir kaç kişiye fotoğraf atıyorum...O da alıyor hikayesine atıyor. Ve ben, doğalı yarım saat olmuş bebeğimi yeni görüyorum her yerde... Yazıklar olsun!

Ünlü şarkıcı dün duygularını böyle ifade etmişti:

O gece başladı hikayemiz ve Allah bize 1 yıl sonra Burak’ı verdi.. Şimdi ailemize Allah’ın izniyle yarın Eliz katılacak.. Seni bekliyoruz kızım, annen baban ve bütün ailen hep birlikte seni kucaklamak için sabırsızlanıyoruz.. Yarın bizim için yepyeni bir sayfa açılacak...Beni evlendiğimiz günden beri dünyanın en mutlu kocası yapan aşkıma Buse Varol'a kucağıma aldığım gün babalığı bana tattıran oğluma ve ailemize teşekkür ederim.. Bu mutluluğu bana ikinci kez yaşatmayı nasip eden Allah'ıma binlerce şükürler olsun.. Sizlerden de ricam bir hayırlı olsun bir de dua.. Gel kızım bekliyoruz.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Rober Hatemo: Fıttırmak üzereyim