Alişan: Kızımla dertleşiyoruz

İkinci kez baba olmanın mutluluğunu yaşayan şarkıcı Alişan, kızı ile birlikte çekilen yeni karesini sosyal medya hesabından paylaştı. Eliz'in yüzünü gösteren Alişan, "Kızımla dertleşiyoruz" ifadelerini kullandı.

16 Mart 2021, Salı 11:03 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

2018 yılında dünyaevine giren Alişan-Buse Varol çifti, geçtiğimiz ay ikinci kez anne-baba olmuştu. 2019'un şubat ayında oğulları Burak'ı kucaklarına alan ikili, bu kez kızlarına Eliz adını vermişti.

Mutluluğunu takipçileriyle paylaşmaya devam eden Alişan, kızı Eliz ile birlikte çekilen yeni karesini sosyal medya hesabından yayınladı.

'ÜÇÜNCÜ ÇOCUĞU İSTİYORUZ'

'ÜÇÜNCÜ ÇOCUĞU İSTİYORUZ'

Geçtiğimiz günlerde "Üçüncü çocuğu istiyoruz" diyen şarkıcı, Eliz'in yüzünü gösterdiği gönderisine, "Kızımla dertleşiyoruz" notunu düştü.

Kızı ve eşi ile birlikte çekilen ilk karesini de yayınlayan Alişan, gönderisinde; "Her evlat başka bir sayfa, başka bir sevgi, başka bir yolculuk... Allah’ıma şükürler olsun ki bana bu mutluluğu ikinci kez yaşamayı nasip etti... Arayan ve iyi dileklerde bulunan herkese teşekkür ederiz" demişti.


Oğlu Burak'ın doğumundan sonra eşine lüks bir cip hediye eden Alişan, ikinci doğumda eşine, 80 bin dolar değerinde yani yaklaşık 563 bin TL ödeyerek tektaş yüzük hediye etmişti.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Yağmur Aşık'a hapis şoku!