Alişan ve Buse Varol boşanıyor mu?

Koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden abisi Selçuk Tektaş’ın ölümüyle zor günler yaşayan Alişan hakkında şoke eden bir iddia ortaya atıldı 2018 senesinde Buse Varol ile evlenen Alişan’ın eşi Buse Varol’dan ayrılacağı iddia edildi. Çıkan bu iddiaların ardından Buse Varol TV8’de ekrana gelen magazin programına telefonla bağlanarak eşi Alişan ile hakkında çıkan iddialara yanıt verdi.

28 Ekim 2021, Perşembe 11:18 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Son dönemde abisi Selçuk Tektaş’ın koronavirüs nedeniyle ölümüyle yıkılan Alişan zor günler geçiriyor. 

Zamanının çoğunu ailesine ayıran Alişan, sosyal medya sayfasından yaptığı paylaşımlarla gündeme geliyor. 

Şimdi ise Alişan ve Buse Varol çifti hakkında şaşırtıcı bir iddia ortaya çıktı. 

Dün bazı medya organlarında yer alan iddia göre Alişan ve Buse Varol’un boşanacağı öne sürüldü. Bu iddiaların ardından Buse Varol, sessizliğini bozarak bir açıklama yaptı. 

Magazin programına telefonla bağlanan Alişan’ın eşi Buse Varol şu ifadeleri kullandı, "Allah'a çok şükür hiçbir sıkıntımız yok. Birisi Haber yapmış. Tıklansın diye, ilk Monaco'ya giderken böyle haber çıkmıştı. Alişan ile fotoğraf koymuyorum diye böyle haberler çıktı. 

Merve benim eltim. Ama kız kardeşim gibi. O eşini kaybetmişklen ben Alişan ile el ele romantik pozlar koymak istemedim. Herkesi aydınlatayım hiç böyle bir şey yok. Güzel bir evliliğim var, iki küçük çocuğum var.

Biz çok zor günler yaşıyoruz. Ona destek olup atlatmaya çalışıyoruz. Böyle bir dönemde insanların daha hassas olmasını istiyorum. Asla ayrılık yok. "

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER "Aslı Şen’in Linet'e yaptığı kadına şiddetin kralı!"