Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş'ın ölümü yasa boğdu

Alişan’ın corona virüs nedeniyle yaklaşık 1 aydır hastanede tedavi gören kardeşi Selçuk Tektaş, hayatını kaybetti. 41 yaşındaki Selçuk Tektaş'ın hayatını kaybetmesi, ünlü isimleri yasa boğdu. Tektaş'ın ardından taziye paylaşımları yapıldı.

21 Temmuz 2021, Çarşamba 12:34 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Ünlü sanatçı Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş, 20 gün önce koronavirüs teşhisi nedeniyle hastaneye kaldırılmıştı.

Sarıyer Maslak'ta bulunan özel bir hastanede tedavi alınan Tektaş'ın durumu gece saatlerinde ağırlaştı ve yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. 41 yaşındaki iki çocuk babası Selçuk Tektaş'ın ölümü başta ailesi olmak üzere sanat camiasını yasa boğdu. Ölüm haberini alan ünlü isimler ise sosyal medya hesaplarından peş peşe paylaşımlar yaptı.

CEYLAN

Selçuk benim güzel kalpli kardeşim içimizi yaktın. Ölüm sana hiç yakışmadı mekanın cennet olsun. Nur içinde uyu.

MEHMET ALİ ERBİL

MEHMET ALİ ERBİL

Allah ailesine, eşine sabır versin. Nur içinde yatsın.


SEDA SAYAN

SEDA SAYAN

Üzüntümü ifade edebilecek durumda değilim Allah'ım sabır, metanet versin. Başınız sağ olsun. Rabbim mekanını cennet eylesin. Alişan'ın kardeşi Selçuk aramızdan ayrıldı üzerine nurlar yağsın.


CELİL NALÇAKAN

CELİL NALÇAKAN

Ne denir ki; "Ne dense boş" tan başka? Sana huzur, sevenlerine sabır dilerim. Mekanın cennet olsun kardeşim.

GÖKHAN TEPE

GÖKHAN TEPE

Ah Selçuk'um canım kardeşim. İçimiz yandı. Mekanın cennet olsun canım kardeşim. Güzel ailenin, hepimizin başı sağ olsun. Çok üzgünüz , Allah rahmet eylesin, mekanın cennet olsun.

HAKAN TAŞIYAN

HAKAN TAŞIYAN

Sevgili Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş'ın vefat ettiğini üzüntü ile öğrenmiş bulunmaktayım. Başınız sağ olsun. Allah geride kalanlara uzun ömürler, yakınlarına sabır nasip eylesin. Mekanı cennet olsun.

BİRCAN BALİ

BİRCAN BALİ

Hiç tanımadığım bir insana günlerce dua ettik annemle. O kadar üzgünüm ki mekanın cennet olsun Selçuk. Allah geride bıraktıklarına sabır versin.

ÖZCAN DENİZ

ÖZCAN DENİZ

Acınızı tüm samimiyetimle paylaşıyorum. Allah sabırlar versin. Mekanı cennet olsun. Çok üzüldüm.

DEMET AKALIN

DEMET AKALIN

Çok inanmıştık. Dönecektin geri. Rabbim ailene sabır versin. Gitti koca yürekli çocuk.

SEREN SERENGİL

SEREN SERENGİL

Allah iyi olanları erken yanına alıyor. Melek gibi bir adamdı. Çok ama çok üzgünüm. Aşı olduklarını okumuştum peki nasıl olur insan kendini düşünmekten alamıyor. Allah annesine, babasına, kardeşine ama en çok da karısı ve çocuklarına sabır versin. Melekler içinde uyu Selçuk.

EMİNE ÜN

EMİNE ÜN

Çok üzüldüm çok. Hep gülen yüzün ile aklımda kalacaksın Selçuk. Mekanın cennet olsun. Allah'ımdan sabır diliyorum. Başınız sağ olsun.

VOLKAN BAHÇEKAPILI

VOLKAN BAHÇEKAPILI

Kardeşimizi kaybettik.

DERYA ULUĞ

DERYA ULUĞ

Alişan'ın kardeşi Selçuk günlerdir verdiği yaşam mücadelesini maalesef kaybetti. Tüm aileye, sevdiklerine çokça sabır diliyorum. Çok üzgünüm.

YELİZ ŞAR

YELİZ ŞAR

Ah be Selçuk olmadı bu içim yandı. Sen zaten melektin tanıdığım en düzgün insanlardan biriydin. Sözün bittiği yer. Bu lanet hastalık seni de aldı. Allah mekanını cennet eylesin ve tüm ailene sabır versin.

CENK EREN

CENK EREN

Kardeş kaybetmenin ne demek olduğunu ablasını kaybetmiş biri olarak çok iyi bilirim. Allah Selçuk Tektaş'a rahmet eylesin eşine, çocuklarına annesine ve Alişan'a sabırlar versin. Çok üzüldüm mekanı cennet olsun.

HATİCE

HATİCE

Çok üzgünüm çok. Alişan'ım başınız sağ olsun güzel kardeşim. Nurlarda yatsın, rabbim size sabır versin.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İrem Derici, iddialı konuştu: Suratımın orta yerine tükürün