Alışveriş Radarı (15-21 Şubat 2021)

Haftanın son gününden herkese merhaba. Geçtiğimiz hafta boyunca neler alışveriş radarına takıldı? Hep birlikte bakalım... Elif Bayram/ @elif.bayram@posta.com.tr

21 Şubat 2021, Pazar 11:37 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Ruj sürmek artık daha keyifli

Ruj sürmek artık daha keyifli

Ruj sürmek makyajın minik adımlarından biri gibi görünse de makyajını tamamlayan en önemli aşama. Avon Mart kataloğunda bulunan farklı ruj seçenekleriyle her ortama ve ruh haline makyajınızı uyduracak, dudaklarınızı renklendirirken bakım da yapma şansını yakalayabileceksiniz.


Matte Legend ruj, elmas kesimli ucuyla profesyonel uygulama, baz etkisi ve yoğun renk sağlıyor.


Power Stay hafif dokulu ruj, damla şeklindeki ucuyla taşmadan kolayca uygulama şansı veren, patentli polimer sistemiyle gün boyu agırlık hissi bırakmayarak uzun süre kalıcılık sağlıyor.


Power Stay likit mat ruj, 16 saat boyunca rengini koruyor, güçlü mat renkler bulaşmıyor, zamanla solmuyor.


Avon True Perfectly mat ruj, mat dudakları tercih edenlerin bayılacağı efsanevi bir dokusu var.

Yeni kitap

Yeni kitap

Gazeteci Ayşegül Ekinci, doktor olan ağabeyinin zamansız ölümüyle çıktığı hayatı, varoluşu ve ölümü sorgulama yolculuğunda, sorularına yanıt bulmak için üç yıl bir keşiş gibi ülke ülke dolaştı. Üç yıldır dünyanın birçok bölgesinde doğum ve ölüm ekseninde araştırmalar yaparak bu yas sürecini dünyanın birçok yüzünün bir araya geldiği, “Sana Söyleyeceğim Çok Şey Var” başlıklı bir projeye dönüştüren gazetecinin ilk kitabı Son Yok, Okuyan Us Yayınevi tarafından okura sunuldu.

Yenidoğan bebeklere doğa dostu koleksiyon

Yenidoğan bebeklere doğa dostu koleksiyon

LC Waikiki Green, sürdürülebilirlik çalışmaları kapsamında OCS sertifikalı organik pamuk kullanarak hazırlanan Yenidoğan Koleksiyonu’nu bebekler ile buluşturuyor. Ürünlerin üzerinde yer alan QR kod, annelerin ürünler hakkında detaylı bilgi almasını sağlıyor ve görüşlerini paylaşmasına fırsat sunuyor.

Teknolojinin hızına ayak uydurun

Teknolojinin hızına ayak uydurun

Günsan Elektrik, Eqona Pratik serisinde yer alan Saat ve Dereceli Anahtar ile hem sıcaklığı hem de saati aynı yerden takip etmeyi sağlıyor. Eqona Pratik serisinde en dikkat çeken ürünlerin başında klasik anahtar anlayışında ezber bozan saat ve dereceli anahtar geliyor. Prizin üzerinde yer alan LED gösterge, sıcaklık ve saat verilerini gösteriyor. Beyaz ve krem renk seçeneğinin bulunduğu Saat ve Dereceli Anahtar’a minimal çerçevesi de eşlik ediyor. Çağın dinamiklerine ve değişen koşullarına uygun olarak hayata geçirilen bu tasarım, günlük hayatın yoğun temposunda yaşam alanlarındaki deneyimi daha pratik ve zengin kılmayı amaçlıyor.

Virüse karşı koruma

Virüse karşı koruma

Yetişkinlerin yanı sıra çocuklar için de özel olarak geliştirilen Phytorelief Kids Pastil, içeriğinde bulunan %100 doğal nar, zerdeçal ve zencefil özütleriyle çocukların boğaz hattını virüslere karşı koruyor. 360 derece koruma sağlayan PhytoRelief Kids muz aromasıyla da çocuklar için pastil kullanımını daha keyifli hale getiriyor.

Kapsül koleksiyon

Kapsül koleksiyon

Tommy Hilfiger, Londra doğumlu ve Melbourne merkezli çağdaş sanatçı Mysterious Al (@mysteriousal) ile birlikte tasarlanan ikinci limitli seri Tommy’s Drop Shop mikro kapsül koleksiyonunu duyurdu. Tommy’s Drop Shop yaratıcı kişilerin, toplulukların ve sanatsal yeteneklerin sürekli keşfini teşvik etmeyi amaçlıyor. Her stilin 200 adetten az üretildiği DROP 2 Avrupa’da satışa sunuldu.

Koleksiyon satışta

Koleksiyon satışta

Vans ve Opening Ceremony 2014 yılından beri yaratıcılığı ifade etmeyi ve iş birliğini kutlamalara dayanan bir birliktelik yürütüyor. Vans ve Opening Ceremony, bu iki ikonik markanın çıkaracağı ayakkabı, giyim ve aksesuar koleksiyonu için yeniden bir araya geliyor. Özel koleksiyon Vans mağazaları ve dünya çapında seçkin sneaker storelarda satışta. 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 3 adımda Dua lipa’nın sokak stilini kopyalıyoruz