Alışveriş Radarı (23-30 Mayıs 2021)

Haftanın son gününden herkese merhaba. Geçtiğimiz hafta boyunca neler alışveriş radarına takıldı? Hep birlikte bakalım... Elif Bayram/ @elif.bayram@posta.com.tr

30 Mayıs 2021, Pazar 11:07 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
YAZ ŞENLİĞİ

YAZ ŞENLİĞİ

Cildine değer veren kadınların gözde markası Sinoz, yazın gelişini, tüm ürünlerde %70’e varan indirimle tam bir şenlik havasında kutluyor. Ciltte güzellik ve bakım denildiğinde akla gelen ilk marka olan Sinoz, geniş ürün yelpazesi ile yaz boyunca ihtiyacınız olan tüm ürünleri %70 indirimle satışa sunuyor. Cildinizi yaza hazırlayan güzellik kremlerinden, güneş ürünlerine kadar bir çok ürünü "Sinoz Yaz Şenliği İndirimleri" ile almak için sinoz'un internet adresini tıklamanız yeterli. Kadınların vazgeçilmez markası Sinoz, Türkiye'nin birçok şehrine kolay sipariş ve hızlı teslimat imkanı ile ulaşıyor.

RENKLİ MAKYAJ RİTÜELİNİZ

RENKLİ MAKYAJ RİTÜELİNİZ

Güzelliğin sınır tanımayan gücü Sephora’da sunulan Too Faced ile makyaj ritüeliniz daha keyifli bir hale geliyor. Too Faced’in muhteşem ürünleri, her cilt rengine uygun özgün içerikleriyle güzellik tutkunlarının kurtarıcısı oluyor. 


Yaz döneminde rahatlıkla kullanılan ince yapılı pudralar, güneşin tatlı ışıltısını yansıtan highlighterlar, zengin formüle sahip fondötenler Too Faced’in renkli makyaj koleksiyonunu oluşturuyor. 


Sıcak tonlarla bütünleşen far paletinin yanı sıra seyahetlerin vazgeçilmezi mini boy maskara ise makyaj çantalarının kilit parçaları olarak ön plana çıkıyor. 

GÜZELLİK TUTKUNLARINA...

GÜZELLİK TUTKUNLARINA...

Makyaj trendlerinin öncü markası L’Oréal Paris ve Haute Couture ustası ELIE SAAB, yepyeni iş birliğiyle güzellik tutkunlarını şımartıyor. Güzellik ve zanaatkârlıktaki uzmanlıklarını birleştiren L’Oréal Paris ve ELIE SAAB, modern bir zarafet ve güç karışımıyla büyüleyici bir makyaj koleksiyonu ortaya çıkardı. "The Power Of Grace" adlı koleksiyon; kadınlara güzellikten gelen gücü deneyimlemenin erişilebilir yolunu sunuyor.

ÖNCÜ OLMAKTAN VAZGEÇME

ÖNCÜ OLMAKTAN VAZGEÇME

Lucy Walker, yaklaşık 100 keşif düzenleyen, Ladies ‘Alpine Club’ın başkanı ve Matterhorn zirvesine ulaşan ilk kadın olarak efsanevi bir üne sahip, üretken bir kaşifti. Daisy Voog, Eiger'ın zirvesine vadiden çıkmakla kalmadı; zorlu Kuzey yüzüne de tırmandı ve herkese her şeyin mümkün olduğunu sorgulaması için ilham verdi. Beatrice Tomasson 26 yaşında dağcılığa başladı. 16 yıl sonra Güney yüzü üzerinden Marmolada’nın zirvesine tırmandı. O zamanlar tırmanışı Alpler'deki en uzun ve en zorlu tırmanışlardan biri olarak kabul edildi. O, dağlardaki güç ve cesaret kavramlarını yeniden belirledi. Bu üç harika kadın, Yeni The North Face Glacier Pack koleksiyonun arkasındaki ilhamı oluşturuyor. Bu ikonik tırmanışları anan yeni koleksiyon, kadınları seçtikleri her yolda desteklemek için tasarlandı. Baştan aşağı tasarlanan bu koleksiyonun ana parçalarını Glacier Wind Mont ve VECTIV™ Taraval gibi parçalar oluşturuyor. Koleksiyon, geri dönüştürülmüş kahve tortularını kumaşa dönüştüren S.Café® kumaşlarını kullanıyor ve böylece kıyafetler sadece işlevsel değil, aynı zamanda da doğa dostu olarak üretiliyor. Koleksiyon thenorthface'in resmi internet adresinden satın alınabilir.

ACİL YARDIM KİTİ

ACİL YARDIM KİTİ

Genç kızların en yakın arkadaşı olan Molped, ilk regl dönemi heyecanını şimdi özel bir kit ile paylaşıyor. Regl hakkında bilinmesi gerekenleri ve bu dönemde ihtiyaç duyulanları keyifli bir kitte bir araya getiren Molped, doğamızın bir parçası olan sağlıklı vücut döngüsünün ilk adımında genç kızların yanında oluyor.

CESUR TASARIMLAR

CESUR TASARIMLAR

P&G’nin lider kadın bakım markası Orkid, mayıs ayı itibarı ile tüketicilerle buluşan yeni Platinum paket tasarımları için başarılı stil danışmanı ve tasarımcı Başak Dizer Tatlıtuğ ile güçlerini birleştirdi. Marka, Başak Dizer Tatlıtuğ imzası taşıyan yeni paketlerin lansmanını sosyal medya üzerinden yayına giren bir tanıtım filmiyle duyurdu.

YOĞUN FERAHLIK

YOĞUN FERAHLIK

Türkiye’nin lider deodorant markası NIVEA’nın Men Cool Kick Fresh Serisi, kaktüs suyu içeren formülüyle şimdiye kadarki en ferah deodorant deneyimini sunuyor. Terlemeye ve ter kokusuna karşı 48 saate kadar etkili koruma sağlayan seri, yoğun ferahlık hissinin yanı sıra benzersiz kokusuyla da erkeklerin günlük rutininde yerini alıyor. 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hailey Bieber'ın makyajında kullandığı 5 kilit ürün