Alman pilot Instagram fenomeni oldu

Alman Madeleine Schneider-Weiffenbach sadece başarılı bir pilot olmakla kalmayıp meziyetlerine bir de sosyal medya fenomenliği ekledi. Uçtuğu yerlerden fotoğraflar paylaşan kadın pilotun azımsanmayacak bir hayran kitlesi var...

05 Ekim 2019, Cumartesi 13:27 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Münih doğumlu Alman pilot Madeleine Schneider-Weiffenbach, gezi blog yazarı olmak için neredeyse pilot kariyerini de rafa kaldırabilir. Neden derseniz genç kadın pilot olarak uçtuğu egzotik tatil yerlerinin fotoğraflarını paylaşarak adeta bir sosyal medya fenomenine dönüştü...


Model Iqbal Gran ile evli olan ve Mason Naim isminde oğlu olan Madeleine, "Amerika kıtasının büyük hayranıyım. Bana Güney Amerika'yı keşfetmek isteyip istemediğimi sorduklarında hemen 'evet' dedim" diyor.


Uzun bir süre ABD'de yaşadığını fakat karayolu yolculuğu ile gördüğü Güney Amerika'daki yerleri daha önce hiç ziyaret etmediğini söyleyen Alman Pilot, "Ailemle birlikte oraları keşfetmek adına inanılmaz heyecanlıydım" diye konuştu.

Ara sıra özel uçakla uçan Madeleine, "Bebek ile yolculuk yapmak zor ama aynı zamanda çok eğlenceli. Şükür ki Mason Naim oldukça sakin bir bebek. Instagram hesabımda takipçilerimi de çok güldüren anları paylaştığım oluyor" ifadelerini sözlerine ekledi.


Schneider'in instagram'da 1 milyonu aşkın takipçisi bulunuyor. Genç kadın bu büyük takipçi sayısını faydalı şeyler için kullanmak istediğinden başka gezi blogger'larıyla bir araya gelip turizmi kalkındırma projelerine imza atmak istiyor.

Fenomen ismin Instagram üzerinden paylaştığı fotoğraflar büyük beğeni topluyor. Anında binlerce beğeni alan fotoğraflar gerçekten de insanın içini açan ve bir görenin dönüp tekrar tekrar bakmak isteyeceği nitelikte.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İngiltere sokaklarını yabani keçiler bastı