Alman pilot Madeleine Schneider-Weiffenbach sosyal medyanın yıldızı oldu

Alman pilot Madeleine Schneider-Weiffenbach bugüne kadar gerçekleştirdiği uçuşları tatil fırsatına çevirmeyi başaran bir isim ve çoktan sosyal medyanın yıldızı oldu

25 Nisan 2018, Çarşamba 09:43
A A

Münih doğumlu Alman pilot Madeleine Schneider-Weiffenbach, görevi gereği bir yandan dünyayı dolaşırken bir yandan da gittiği her yerden fotoğraf ve yazı paylaşmayı ihmal etmiyor. 

Schneider'in instagram'da 985 bin takipçisi bulunuyor. Fenomen ismin 1 milyon takipçiye ulaşmasına da çok az kalmış durumda.

Yaklaşık bir milyon takipçiye ulaşan pilot Madeleine Schneider-Weiffenbach'ın instagram üzerinden paylaştığı fotoğraflar büyük beğeni topluyor.

Madeleine Schneider-Weiffenbach, sırf uçuş için değil bir gezi tutkunu olarak dünyanın hem en sıcak hem de en soğuk coğrafyalarına doğru yolculuklara çıktı.

Tropik iklimden Alplerin karlı dağlarına uzanan bir skalada dünyanı gezen fenomen isim, profilinde anlık olarak bulunduğu yeri de belirtmeyi ihmal etmiyor.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.