Almanya Adem Havva'yı arıyor isimli yarışma programını konuşuyor

Almanya Adem Havva'yı arıyor isimli yarışma programını konuşuyor

Almanya son günlerde 7 erkek ve 7 kadından oluşan yarışmacıların tüm eşyalarını teknede bırakarak bir adaya çırılçıplak yüzüp, kendilerine eş aradıkları yarışmayı konuşuyor

23 Kasım 2017, Perşembe 09:11 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Almanya'daki yarışma herkesi şoke etti. ‘Adem Havva’yı Arıyor’ isimli yarışma son günlerde Almanya'da en çok konuşulan konu oldu.

Habertürk yazarı İpek Durkal Almanya'daki yarışma programından köşesinde şöyle bahsetti:

Almanya'dayım. Televizyonu bir açtım, karşımda çırılçıplak insanlar... “Acaba yanlış bir tuşa mı bastım, bir şifreli yayına mı girdim?” diye paniklerken yanımdakiler duruma açıklık getirdi. Ulusal bir kanal olan RTL’yi açmış, ‘Adem Havva’yı Arıyor’ (Adam Sucht Eva) adlı şov programına denk gelmişim.


KIYAFETLE GÖRÜNCE VAZGEÇTİLER


7 erkek ve 7 kadından oluşan yarışmacılar, tüm eşyalarını teknede bırakıp bir adaya çırılçıplak yüzüyor ve bu adada kendilerine eş (!) arıyorlar. Eğer birbirlerini beğenirlerse bir buluşma organize ediliyor ve burada ilk kez birbirlerini kıyafetle görüyorlar. (İzlediğim bölümde yarışmacılar birbirlerini kıyafetle görünce birliktelikten vazgeçtiler, çok güldüm.)
 

‘BENİMLE SEVİŞİR MİSİN?’ YAKINDIR


Buradaki mantık ‘beni en doğal halimle gör’müş. Yok artık, hepimiz mi görelim! Televizyonculuk reyting için çıldırmış. ‘Benimle Sevişir misin?’e ramak kalmış. Eminim yakında onu da yaparlar.

 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İngiltere'de koronavirüste umutlandıran gelişme