Almeda Abazi'nin annesi görenleri şaşkına çevirdi!

Ekranlarda, beyaz perdede ve sahnelerde boy gösteren birçok ünlü ismin aileleri arka planda kalıyor. Ünlüler zaman zaman anneleriyle görüntüleniyor veya sosyal medyada paylaşım yapıyor. İşte ünlüler ve anneleri...

11 Ekim 2018, Perşembe 12:29 Son Güncelleme:
A A

Tolgahan Sayışman ile Almeda Abazi'nin oğulları Efehan hızla büyüyor. Abazi, Instagram hesabından oğlunun anne annesinin kucağındaki pozunu paylaştı. Takipçileri çok şaşırdı. Hatta bir takipçisi, ''Lütfen bu hanımefendiye anneanne demeyin maşallah cidden maşallah. Allah nazarlardan saklasın'' diye yazdı.

Birçok kişi Almeda Abazi'nin annesinin gençliği ve bakımlı haline bir hayli şaşırdıklarını belirtti.

İŞTE O PAYLAŞIM:

''Nonaaaaaaaa😍🥰❤️ Efe’cik ve anneannesi ❤️Almeda Abazi paylaştı, oğlu Efehan ve anne annesi görenleri şaşkına çevirdi!''

İkinci çocuğuna hamile oyuncu Bergüzar Korel, 37 yaşına bastı. Anne Hülya Darcan, kızının yeni yaşını Instagram'da paylaştığı fotoğrafla kutladı.

"Bugün benim bu tatlı meleğimi dünyaya getirdiğim gün... Allah her anaya ve babaya böyle bir evlat nasip etsin... Yüreği kocaman, bir o kadar masum, sevgi dolu, merhametli, saygılı, mert evlat gibi evlattır... Allah'ım onu korusun, her zaman iyilerle karşılaştırsın... Doğum günün kutlu olsun yavrum..."

BERGÜZAR KOREL VE AİLESİ

BERGÜZAR KOREL VE AİLESİ

Annesinin fotoğrafını Instagram'da paylaşan oyuncu Özge Özpirinçci herkesi çok şaşırttı. Annesinin fotoğrafını gören 'Bir insan bu kadar mı benzer' diyor.

İŞTE ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ'NİN ANNESİ

İŞTE ÖZGE ÖZPİRİNÇCİ'NİN ANNESİ

Meryem Uzerli, annesi Ursula Uzerli'nin 70. yaşını sosyal medyada kutladı. Ünlü oyuncu, Alman asıllı annesi ve kızı Lara ile pozunu Instagram'da paylaştı. Üç kuşağın bu neşeli karesi beğeni rekoru kırdı.

Ayçiçekleri armağan ettiği annesini öpücük yağmuruna tutan Meryem Uzerli, paylaşımına da "Tek ve biricik annem, doğum günün kutlu olsun" notunu düştü. Uzerli'nin ailesiyle mutluluğu da "Maşallah" dedirtti.

Oyuncu Zerrin Tekindor'un güzelliği meğer annesinden geliyormuş!

54 yaşındaki Zerrin Tekindor, annesinin bu fotoğrafını Instagram'dan paylaştı ve gören herkese 'Maşallah' dedirtti.

2002 Dünya Güzeli Azra Akın, annesiyle birlikte çekilen fotoğrafını Instagram hesabından şu notla paylaştı: 'Nihayet annemle... Her şeyim, canım annem...'

Azra Akın'ın takipçileri fotoğrafın altına 'Güzelliğini annesinden almış' şeklinde yorumlar yaptı.

'Havuç' karakteriyle zihinlere kazınan oyuncu Furkan Kızılay ve annesi bir alışveriş merkezinde objektiflere böyle yansıdı.

Şarkıcı Hakan Peker, Instagram hesabından annesiyle birlikte çekilmiş bir fotoğrafını "Canım annem gelmiş" notuyla paylaştı.

Ayla Çelik, annesi Leyla Çelik ile Etiler Akmerkez'de görüntülendi. Muhabirlere selam veren şarkıcı, ''Anne-kız alışveriş yapıyoruz'' dedi.

Annesinin yeni yaşını kutlayan Gizem Karaca, fotoğrafın altına şu notu düştü:

"İyi ki doğmuş benim güzel Annem! İyi ki benim annem olmuş... Doğum günün kutlu olsun annem nice mutlu, huzurlu, sağlıklı yaşlara..."

Pelin Karahan'ın, annesi Nural Koçyiğit ile çekip paylaştığı bu pozuna takipçilerinden beğeni yağdı. 

Gupse Özay ve annesi.

Oyuncu Birce Akalay annesi Yasemin Ergün ile çekildiği fotoğrafı sosyal medya hesabından 'Güzel annem' notuyla paylaştı.

Saba Tümer eski dönemlere ait fotoğrafların paylaşıldığı perşembe gününü boş geçmedi ve bir TBT paylaştı.

Çocukluk yıllarına ait bir kareyi sevenleriyle paylaşan Saba Tümer, fotoğrafın altına şu notu düştü: ''Küçükken kameraları sevmediğimin resmidir. Rahmetli annemin güzelliği ve şıklığı. Kalbimdesin her an...''

Ünlü sunucunun fotoğrafına takipçileri, "Bir insan bu kadar mı benzer annesine?'', "Annenizin kopyası gibisiniz" gibi yorumlarda bulundu.

Sıradaki haber yükleniyor...