Alp Navruz'un yanındaki kadın Türkiye Güzeli Ebru Şam'mış

Oyuncu Alp Navruz, geçtiğimiz günlerde yeni sevgilisiyle sahilde yürüyüş yaparken görüntülenmiş, ancak yanındaki kadın kimliğini gizlemişti. O kişinin 2009 Türkiye Güzeli Ebru Şam olduğu ortaya çıktı.

21 Nisan 2020, Salı 11:23 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sabah gazetesinde yer alan habere göre; Alp Navruz'un yanında yüzündeki maskeden dolayı tanınmayan kişinin, 2009 Türkiye Güzeli Ebru Şam olduğu ortaya çıktı.

Görüntülendiğini fark edince sevgilisi Alp Navruz’un yanından ayrılan Ebru Şam, elleriyle suratını kapatıp uzaklaşmıştı.

Ebru Sam kimdir?

Ebru Sam kimdir?

Ebru Şam, 18 Ağustos 1990 tarihinde Almanya'nın Solingen şehrinde bir Türk ailenin kızı olarak doğdu. Annesi Akasya Döndü Çelen, babası Özcan Şam. Esra Şam adında bir kız kardeşi var. Babası sigortacı, annesi ise ofis yöneticisi. Çocukluğu Almanya'da geçti. 16 yaşına geldiğinde babası bir mankenlik ajansına kaydettirmiş.

2009 yılında yapılan Miss Turkey güzellik yarışmasına katıldı ve birinci oldu. Türkiye'yi Miss World 2009'da temsil etti.

2010 yılında Oktay Kaynarca'nın başrolde oynadığı "Adanalı" adlı diziye 47nci bölümde Esra Komiser olarak katıldı. Mehmet Akif Alakurt, Selin Demiratar, Serenay Sarıkaya, Eda Özerkan, Zeynep Koltuk, Cemal Hünal, Çağkan Çulha, Umut Oğuz, Tuğçe Özbudak, Fırat Albayram, Volkan Ünal, Dolunay Soysert gibi oyuncularla birlikte oynadı.


Ebru Şam, 2011 yılında "Doktorlar" dizisinin 4. sezonunda diziye dahil oldu. Kutsi, İlker İnanoğlu, Leyla Göksun, Melike Güner, Cüneyt Türel, Yağmur Atacan, Selen Seyven, Alpay Kemal Atalan, Gülçin Santırcıoğlu gibi oyuncularla birlikte de oynadı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Erkan Petekkaya'nın olay yaratan paylaşımı ile ilgili gerçek ortaya çıktı