Alparslan Özmol yeni tarzıyla dikkat çekti

Bir dönem Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşan Çocuklar Duymasın isimli dizide Hüseyin karakterine hayat veren Alparslan Özmol yeni tarzıyla dikkat çekti.

05 Kasım 2021, Cuma 14:41 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Başrollerini Tamer Karadağlı ve Pınar Altuğ'un paylaştığı Çocuklar Duymasın dizisinde Çaycı Hüseyin karakterini canlandıran Alparslan Özmol'un sosyal medya sayfasından paylaştığı son görüntüsüyle dikkat çekti.

Alparslan Özmol saçlarını kazıtarak bıyıklarını kesti. Yeni tarzını sevenleriyle paylaşan Alpaslan Özmol, takipçilerinden birçok yorum aldı.

Alparslan Özmol'u, alışılmışın dışında imajıyla gören takipçileri ''Abi bari alıştıra alıştıra kesseydin. Tilkiden kurtulan horoz gibi olmuşsun'' ve ''Çaycı Hüseyin Espresso Hüseyin olmuş'' gibi yorumlarda bulundu.

Alpraslan Özmol, sosyal medyda öldüğüne dair çıkan haberler için geçtiğimiz günlerde şu ifadeleri kullanmıştı ''Sürekli öldürüyorlar. Artık panik atak oldum. 

Bir gün gerçekten öleceğim ve kimse inanmayacak. Ailem ve dostlarım üzülüyor. Gençlerimiz mizah yapıyor. Ben de gülüyorum ama tadında olmalı.

Mizah ölümle olmaz. Bazen geleneklerimizi kaybettiğimizi düşünüyorum'' 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Yargı dizisinin yıldızı Pınar Deniz evleniyor mu?