Alpaslan Öztürk Göztepe ile yollarını ayırdı! Yeni durağı neresi olacak?

Şenol Güneş'in bir önceki milli takım seçiminde koronavirüs vakaları nedeniyle kadroya dahil ettiği Alpaslan Öztürk, EURO 2020 kafilesine ise alınmamıştı. Göztepe ile sözleşme biten milli stoper takımdan ayrıldı. Öztürk'ün peşinde büyük takımlar var.

18 Mayıs 2021, Salı 12:17 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Alpaslan Öztürk Göztepe ile yollarını ayırdı. Alpaslan bu seneki performansını milli takıma seçilerek taçlandırmıştı. Her ne kadar EURO 2020'ye gidemese de Şenol Güneş'in oyuncu havuzunda olması Alpaslan'ın değerini yükseltti.

27 yaşındaki oyuncunun sonraki durağının büyük takımlardan biri olması bekleniyor. Olgunluk çağındaki Alpaslan'ın peşinde Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor'un olduğu iddiaları var.

Oyuncuyu yeni sözleşme konusunda ikna edemeyen Göztepe, "3 sezon boyunca kulübümüze hizmet eden Alpaslan Öztürk'e tüm emekleri için teşekkür ediyor, devam eden kariyerinde başarılar diliyoruz" sözleriyle ayrılığı duyururken Alpaslan da "3 senedir armasını taşıdığım ve onurum, namusum gibi savunduğum kulübümle sözleşmem sona erdi. Hakkım varsa helali hoş olsun, umarım siz de bana edersiniz. Göz Göz Göztepe!" ifadeleriyle İzmir temsilcisine veda etti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Fenerbahçe'de Ali Koç, Aziz Yıldırım dönemindeki yöneticilere dönüyor