Alper Kul ve Aylin Kontente oğullarını denize soktu

'Güldür Güldür' programının yıldızları Alper Kul ile eşi Aylin Kontente, tatil sezonunu açtı. Oyuncu çift, oğulları ile önceki gün bir beach’te objektiflere takıldı.

01 Ağustos 2021, Pazar 08:54 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

2012 yılında nikah masasına oturan oyuncu Alperen Kul ile Aylin Kontente, 2013 yılında ilk çocukları Arel'e, 2018 yılında da Kaan Leo'ya kavuştu. Alper Kul, eşi Aylin Kontente ve oğulları ile önceki gün bir beach’te objektiflere takıldı.


Küçük oğullarını denize sokan Kul ile Kontente, denizde fazla kalmadan çıktı. Oğulları denizde durmayınca Kontente oğlunu kucağına alarak şezlonglarına gitti.

'YOUTUBE BİZİ SAHTEKARLIKLA SUÇLADI'

'YOUTUBE BİZİ SAHTEKARLIKLA SUÇLADI'

Kendisi gibi oyuncu olan eşi Aylin Kontante ile karantina günlerinde çektikleri eğlenceli görüntüler dikkat çeken Alper Kul, bu süreçte başına gelen komik bir olayı paylaştı.

“Aylin’le çektiğimiz videolar var. YouTube enteresan bir yer, o videoları magazin sayfaları bizden önce yüklüyor 500 bin falan izleniyor. Biz koyunca birkaç bin izleniyor."


"YouTube, en son koyduğumuz içeriği ‘taklit ediyorsunuz’ diye sahtekarlıkla suçladı ve attı bizi. Ne yapacağız? Kime anlatacağız telefona kimse çıkmıyor, ilk oraya koymak lazımmış.”

Bu salgın sonrası insanların artık israf yapmayı bırakacaklarını umduğunu da söyleyen Kul, sözlerine şöyle devam etti:

"Bu durumdan sonra daha küçük hayat kurulabilir, tarım ekip biçme yapılabilir, kaynakları tasarruflu kullanmak, suyu, elektriği, gıdayı nasıl kullanacağımızı hepimizin öğrenmesi gerek. Biraz haddimiz aştık doğaya karşı."


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hazal Subaşı, Bodrum tatilinde