Alper Potuk'un Tuvana Türkay'ı aldattığı kişi Aleyna Eroğlu mu?

Alper Potuk’un Tuvana Türkay’ı aldattığı, ilişkisinin bitmesine neden olan güzelin katıldığı bir moda yarışmasıyla adını duyuran Aleyna Eroğlu olduğu iddia edildi. Katıldığı moda yarışmasıyla adını duyuran Aleyna Eroğlu FB-BJK maçını Alper Potuk’un ağabeyiyle izledi

21 Nisan 2018, Cumartesi 10:00
A A

HT Magazin'den Mehmet Çalışkan'ın haberine göre, Alper yine ofsayta düştü! Alper Potuk’la Tuvana Türkay’ın uzun süre inkâr edip yakalanınca kabul etmek zorunda kaldıkları ilişkileri, Fenerbahçeli yıldızın güzel oyuncuyu aralık ayında aldattığının ortaya çıkmasıyla bitmişti.

Olaydan 1 ay sonra Alper Potuk, Tuvana Türkay’ın annesi Armağan Hanım’ı devreye sokarak oyuncuyu barışmaya ikna etmişti.

SEVGİLİSİ ABİSİNE EMANET

SEVGİLİSİ ABİSİNE EMANET

Geçen hafta yeniden ayrılan ikilinin kararının altından yine ihanet çıktğı öğrenildi. Tuvana Türkay, sevgilisinin Aleyna Eroğlu ile görüştüğünü öğrenince köprüleri atıp ilişkisini bittirdi.

Katıldığı moda yarışmasıyla adını duyuran Aleyna Eroğlu FB-BJK maçını Alper Potuk’un ağabeyiyle izledi.

ALPER POTUK'TAN AÇIKLAMA

ALPER POTUK'TAN AÇIKLAMA

Öte yandan Alper Potuk çıkan haberlerin ardından Instagram hesabından yukarıdaki basın açıklamasını paylaşarak iddiaları yalanladı. Bakalım bu duruma Tuvana Türkay ve Aleyna Eroğlu ne diyecek?

YARIŞMADA ETEĞİNİ KALDIRMIŞTI

YARIŞMADA ETEĞİNİ KALDIRMIŞTI

*Aleyna Eroğlu'nu İşte Benim Stilim'den tanıyoruz. Aleyna, yarışmada eteğinin hafif kabarık durmasından dolayı içinde ne olduğunu merak eden arkadaşlarına eteğini kaldırıp altında ne olduğunu göstermişti. 

ALEYNA EROĞLU KİMDİR?

ALEYNA EROĞLU KİMDİR?

Aleyna Eroğlu 1996 yılında İstanbul'da doğdu.

Aleyna Eroğlu, Mimar Sinan Güzel Sanatlar lisesi mezunu.

Liseyi bitirdikten sonra İstanbul Kadıköy Halk Eğitim merkezinde oyunculuk dersleri alan Aleyna Eroğlu 2 yıl eğitim aldıktan sonra oyunculuk yapmaya başladı.

Aleyna Eroğlu, 3 kadın ve 3 hayat isimli filmde yer almış ve daha sonra bir çok tiyatro oyunu ile son olarak Bir Yaz Gecesi Rüyası isimli filmde rol aldı ve bu film ile en iyi yardımcı kadın oyuncu ödülüne layık görüldü.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.