Alt katından yükselen dumanları balkondan izleyen adam meğer kalp hastasıymış

Bursa'da bir binada çıkan yangında, alt katından yükselen dumanları balkondan izleyen vatandaş şaşkınlık yaratmıştı. Olayın ardından vatandaşın kalp hastası olduğu, dumandan etkilenmemek için balkona çıktığı ortaya çıktı.

27 Kasım 2019, Çarşamba 17:28 Son Güncelleme:
A A
Alt katından yükselen dumanları balkondan izleyen adam meğer kalp hastasıymış

Bursa'da alt katında çıkan yangını üst kattaki balkondan izliyormuş gibi duran adamın kalp hastası olduğu, dumandan etkilenmemek için balkona çıktığı ortaya çıktı.

Kalp hastası olduğu ortaya çıktı

Gemlik'te İstiklal Caddesi'nde bulunan bir apartmanın birinci katında yangın çıkmış ve yanan dairenin üstünde oturan komşu, balkonda yangını izliyormuş gibi anlaşılmıştı. Çekilen fotoğrafta öyle bir hava oluşturan adamın aslında kalp hastası olduğu, evlerinin içine dolan dumandan etkilenmemek için balkona çıktığı ortaya çıktı. 

"Dumandan etkilenmemek için balkona çıktım"

Uzun yıllardır bu binada oturan Tamer Sezer, "Çekilen fotoğrafta sanki ben yangını umursamamışım gibi bir durum ortaya çıkıyor. Aslında işin aslı öyle değil, ben kalp hastasıyım. Evimin içine duman doldu. Ben de dumandan etkilenmemek için balkona çıktım. İtfaiye beni merdivenle balkondan alıp kurtardı" dedi.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Günün özeti | 21 Kasım 2019