Altunok, onkoloji hastaları ile bir araya geldi

Altunok, onkoloji hastaları ile bir araya geldi

Altunok, onkoloji hastaları ile bir araya geldi

13 Eylül 2021, Pazartesi 11:57 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Atike CEYLAN KAÇAR/SİLİFKE(Mersin), (DHA)-MERSİN'in Silifke ilçesinde belediyenin gerçetleştirdiği organizasyoda ilçede yaşayan onkoloji hastaları bir araya getiridi.
Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, ilçede yaşayan onkoloji hastaları ile kahvaltıda buluştu. Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen etkinliğe katılan Belediye Başkanı Altunok, onkoloji hastaları ile birlikte kahvaltı yaparak geçmiş olsun dileğinde bulundu. Başkan Altunok, "İlçemizde yaşayan ve tedavileri devam eden onkoloji hastalarımızla bugün burada bir araya gelmek istedik. Hasta ve yakınlarının uzun süren tedavi süreci nedeniyle yaşadıkları sıkıntıları en aza indirebilmek amacıyla biz de belediye olarak onlara her anlamda desteğimizi sürdürüyoruz. Zor gününde insanlara destek olmak ve onların hayır duasını almak bizim için büyük bir mutluluk. Bu hastalıkla mücadele eden tüm vatandaşlarımıza acil şifa diliyorum" dedi. 
Düzenlenen kahvaltı programına katılan onkoloji hastaları ile birlikte sohbet eden Başkan Altunok, etkinliğe katılan ailelere ve hastalara da çeşitli hediyeler verdi.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bizans eserlerine satılmadan el konuldu