Alzheimer'la yaşamayı biliyor muyuz?

Senior Assist, gündeme çok getirilmeyen yönleriyle çağın hastalığı Alzheimer'ı konuşuyor

28 Mayıs 2013, Salı 11:55
A A

Prof. Dr. Işın Baral Kulaksızoğlu, Doç. Dr. Ebru Altındağ ve Doç. Dr. Bülent Saka'nın katılımıyla “Alzheimer’la Yaşamak” başlığı altında 29 Mayıs Çarşamba günü saat 14.00-16.00 arasında ücretsiz düzenlenecek seminerde Alzheimer hastalarına genel yaklaşım ve tedavi prensiplerinin yanı sıra Alzheimer hastalarında beslenme desteği ve profesyonel bakıma başvuru nedeni olan belirtiler konuşulacak.

Medline ve Florence Nightingale sponsorluğunda hastanenin Çağlayan Şubesi’nde düzenlenecek seminere katılım için 0212 872 56 56 numaralı hat aranabilir ya da www.seniorassist.com.tr adresi ziyaret edilebilir.

Senior Assist Hakkında Türkiye’deki ilk ve tek Avrupa merkezli sağlık kuruluşu Senior Assist yaşlı ve hasta bakım ve destek alanında sunduğu evde bakım, gündüz bakımı, iş yerinde bakım gibi çözümlerini Senior Assist Beylikdüzü ve Senior Assist Güre +60 Yaşam Evleri aracılığıyla ihtiyacı olan bireylere ulaştırıyor.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.