Amber Heard: Tek çıkış yolumun ‘ölüm’ olduğunu söyledi

Hollywood'un olaylı bir şekilde ayrılan çifti Amber Heard ile Johnny Depp’in iftira davası sürerken, ikili arasında yaşanan farklı farklı olaylar ortaya çıkmaya devam ediyor.Heard, şiddet uygulayan değil, şiddet gören taraf olduğuna dair verdiği ifadede, Johnny Depp için "Beni öldürmekle tehdit etti" dedi.

23 Temmuz 2020, Perşembe 11:02 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Johnny Depp’in İngiltere’nin en çok satan gazetesi 'The Sun'a karşı açtığı dava Londra’daki Yüksek Mahkeme’de devam ediyor.

Amber Heard, Depp’in kendisini çok ağır düzeyde istismar ettiğini ve şiddet uygulayan değil, şiddet gören taraf olduğunu söyledi.

'Beni kaldırıp bir yerlere fırlatır, saçımı çekerdi'

'Beni kaldırıp bir yerlere fırlatır, saçımı çekerdi'

Ünlü aktörün özellikle ilişkilerinin son dönemlerinde kendisini birçok kez öldürmekle tehdit ettiğini söyleyen Heard, “Bazı olaylar öyle vahimdi ki, kasten ya da kontrolünü kaybedip beni öldüreceğinden korktum” şeklinde konuştu.

34 yaşındaki Heard’ün dış görünüşünü Depp’in takıntı haline getirdiğini ve bazı kıyafetler giydiğinde, ‘sürtük, şöhrete aç, dikkat çekme fahişesi’ gibi hakaretler işittiğini anlattı.

Yaşadığı istismar boyutunun yumruk, tokat, kafa atmak ve boğazını sıkarak nefessiz bırakmaya kadar gittiğini belirten Heard, “Beni kaldırıp bir yerlere fırlatır, saçımı çeker ve cam bardak gibi cisimler de atardı” dedi.


'Asla Johnny’nin parasının peşinde olmadım'

'Asla Johnny’nin parasının peşinde olmadım'

Heard, Depp’in öfke nöbetlerinin ardından kabahati, “Canavar” adını taktığı bir öteki-benliğe attığını söyledi.

Depp’in avukatı Eleanor Laws, ünlü aktörün evlilik anlaşması imzalamak konusunda kavga ettikleri ve Amber Heard’ü para peşinde olduğu şeklinde suçladı.

Suçlamalara karşılık Heard, “Asla Johnny’nin parasının peşinde olmadım. Depp bana, tek çıkış yolumun ölüm olduğunu söyledi” dedi.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Melanie Sykes aşk uğruna nezle oldu