Ameliyat olan Seren Serengil'i ekranda görenler şoke oldu!

Zayıflık uğruna 2016 yılında mide ameliyatı geçiren Seren Serengil, hızla kilo vermeye başlamış, kilo vermesi durdurulamamıştı. 46 kiloya kadar düşen Serengil’e Dumping Sendromu teşhisi konulmuştu. Sağlık sorunları ile mücadele etmek zorunda kalan Seren Serengil’in dün gece böbrek taşı düşürdüğü öğrenildi. Safra kesesi ameliyatı da olması gerekirken operasyonu erteleme kararı aldı.

09 Haziran 2021, Çarşamba 13:44 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sosyal medya paylaşımları ve açıklamalarıyla magazin gündeminden düşmeyen şarkıcı ve sunucu Seren Serengil, uzun bir süredir sağlık sorunlarıyla mücadele veriyordu.

Dumping sendromu ile mücadele eden ve 2016'da geçirdiği mide operasyonunun ardından hızla kilo vermeye başlayan Seren Serengil, hastaneye kaldırılmıştı.

Safra kesesi ameliyatını erteleyen Serengil, canlı yayında şu ifadeleri kullandı:

Eğer böbrek taşı düşmeseydi, eş zamanlı safra kesesi ve böbrek ameliyatı olacaktım. Ama taş düşünce o zaman dedim ki 'bu safra kesesi çok acil değilse program cuma günü bitiyor, gideyim programı tamamlayayım cumartesi ameliyatı olayım.' Safra kesesini kesin olarak aldırmam lazım" ifadelerini kullandı.

Öte yandan Instagram hesabından da şu açıklamayı yaptı:

Dün bütün gece böbreğimde oluşan taşın düşürülmesi için takip edildim ve böbrek taşım düşürüldü.

Bu sabah olacağım safra kesesi ameliyatından sonra üç gün dinlenmem gerekeceği için ameliyatımı, yayında sizlerle daha çok birlikte olabilmek adına, cumartesi gününe erteledik.

Hafta sonu ameliyatım gerçekleşecek, ben de sizlere veda etmeden yayını bırakmak istemediğim için bugün yayında olacağım.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Seksenler'de duygulandıran sahne