Ameliyata alınan Ebru Yaşar'dan haber var

Şarkıcı Ebru Yaşar, geçtiğimiz gün düşerek diz kapağını kırmıştı. Ameliyata alınan Ebru Yaşar, sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

10 Ocak 2022, Pazartesi 10:02 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Geçtiğimiz gün otomobilinden inerken düşüp dizinin üzerine düşen Ebru Yaşar hastaneye kaldırıldı. Diz kapağında kırıklar olduğu tespit edilen şarkıcı hemen ameliyata alındı.

Ebru Yaşar, operasyon öncesi hastanede çekilmiş fotoğrafını sosyal medya hesabından yayınlayarak sevenlerini bilgilendirdi.

Yaşar, "Sevenlerimi üzmek, korkutmak istemem. Bilgi amaçlı paylaşıyorum. Düştüm ve diz kapağım kırıldı. Şimdi ameliyata girip inşallah toparlayacağım." dedi.

Geçirdiği operasyon sonrası sağlık durumu hakkında sevenlerini bilgilendiren Ebru Yaşar, "Kırılan dizim için yapılan ameliyatım başarı geçmiş. Tarifsiz bir acı yaşadım ama daha iyiyim" dedi.

Pazar günü ameliyata alınan ünlü şarkıcı, geçirdiği operasyonun ardından bir paylaşım daha yaptı.

Ameliyatının başarılı geçtiğini ifade eden Ebru Yaşar sağlık durumuyla ilgili şu bilgileri aktardı:

"Sevenlerim, dostlarım; kırılan dizim için yapılan ameliyatım başarı geçmiş. Arayan, mesaj atan tüm dostlarıma teşekkür ederim.

Tarifsiz bir acı yaşadım ama daha iyiyim. Bu vesileyle katılmak üzere söz verdiğim tüm organizasyonlarım için de üzgünüm. Sağlıklı günlerde buluşmak üzere..."

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Deniz Seki tepki gösterdi! Melek Mosso yanıt verdi