Amine Gülşe: Prensesler gibi yaşıyorum

Selin Keleş ile Tuhaf Sorular'ın konuğu 2014 Türkiye Güzeli Amine Gülşe. Amine, Haziran'da Arsenal’in yıldız futbolcusu mesut Özil ile evlenecek.

28 Nisan 2018, Cumartesi 05:01 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Selin Keleş selin.keles@posta.com.trSahip olduğunuz en ilginç eşya? Küçük gümüş takı kutusu. Anlamı çok büyük. Lisedeyken huzur evinde çalışıyordum oradaki bir teyze vermişti.Yeni bir şehre taşınmak zorunda olsanız neresi olurdu? İzmir, çünkü İzmirliyim. Orada her şey sanki başka güzel.

En çok kızdığınız kelime? ‘Kız’ lafını hiç sevmiyorum. Birine ismi ile hitap edecekken cinsiyetiyle yaklaşılması beni kızdırıyor.Favori süper kahramanınız? Superman. 

Çocukken en çok ne yapmayı severdiniz? Aslan adında bir köpeğim vardı, onunla vakit geçirmeyi çok severdim.İnsanların yalan söylediğini nasıl anlarsınız? Çok iyi niyetli olduğumdan anlamam, anlamaya da çalışmam. Hep iyimser bakarım her şeye.

En sevdiğiniz atasözü? “Ne mutlu Türküm diyene. Dövmesini de yaptırdım!Büyüyünce ne olmak istiyordunuz? Hostes.

Bunaldığınızda moralinizi yükseltmek için ne dinlersiniz? Demet Akalın ve Ebru Gündeş.Öleceğiniz günü bilseydiniz ne yapardınız? Hiçbir şey. Allah’ın bana yazdığı bu deyip, hayatımı olduğu gibi dolu dolu yaşardım.

Ölümsüzlüğün iksirini bulmuş olsanız... İçmem, çünkü içersem herkes ölüp gidecek ve ben tek kalacağım. Bu acılara asla dayanamam.Hangi filmin içinde yer almak isterdiniz? ‘The Note Book’da oynamak isterdim.

Yaş ilerledikçe zorlaşan şeyler? Hayata dair tüm sorumluluklar.Bir günlüğüne kimin yerine geçmek istersiniz? Annemin. Onun gözünden görmek isterdim her şeyi. 

Kapı çaldı, açtınız ve kendinizden bir tane daha olduğunu gördünüz. Ne yapardınız? Çığlık atar ve bayılırdım herhalde hahaha!Kiminle tanışabilmeyi isterdiniz? Mustafa Kemal Atatürk.

Geleceği görebilmek mi, geçmişi değiştirebilmek mi? Geçmişi değiştirebilmek. Hayatın bana ne göstereceğini bilmek istemem.Çocukluğunuza uzaktan bakma şansınız olsa neyi değiştirmek isterdiniz? Hiçbir şeyi, çocukluğum çok güzel geçti, prensesler gibi büyüdüm. Prensesler gibi yaşıyorum... 

Doğum tarihi: 30.04.1993Burcu: BoğaBoy: 1.78Kilo: 55Ölçüleri: 90-62-92Göz rengi: Koyu yeşilEn beğenmediği yanı: Ayakları (büyük buluyor, 39 numara)En beğendiği yanı: GülüşüKaşları: Doğal, hiç ellenmemiş

5 MADDEDE AMİNA

5 MADDEDE AMİNA

1. Sırtındaki “Ne Mutlu Türküm Diyene! dövmesini 18 yaşında Marmaris’te yaptırmış. “Atamız konusunda çok duygusalım. ‘Ne Mutlu Türküm Diyene’ de onun sözü. Hayatım boyunca onu ve sözlerini üzerimde ve kalbimde taşıyacağım. Beni Amine yapan bu dövmedir.

2. Çok inatçı. 

3. Uykuyu inanılmaz seviyor, bıraksalar tüm gün uyurmuş.

4. Pimpirikli ve çok düzenli, kumandaların bile yeri milimetrik olmalı.

5. Makyajı hiç sevmiyor, doğal halini tercih ediyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder