Bodrum Komedi Festivali başlıyor

31 Ağustos 2018, Cuma 10:42
Sianji Well-Being Resort, 10. yıl kutlamaları kapsamında Elani Beach’te Bodrum Komedi Festivali’ni başlatıyor. 6,7,8 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek Bodrum Komedi Festivali kapsamında Ali Poyrazoğlu, Nur Gürkan ve Metin Zakoğlu sahne alacak

Yaz gelince kültür-sanat faaliyetlerinin bir bir hayata geçtiği Bodrum’da, bu etkinliklerden birine de Sianji Well-Being Resort ev sahipliği yapıyor. Bodrum’un son dönemlerde yıldızı parlayan lokasyonu Gümüşlük’te konumlanan Sianji, 10. yıl kapsamında düzenlediği etkinliklere bir yenisini daha ekledi: Bodrum Komedi Festivali. Bodrum Gümüşlük’ün gözde mekanı Elani Beach’te, Bodrum’un ruhuna yakışır şekilde açıkhavada birbirinden seçkin sanatçıları izlemek isteyenler için 6 Eylül Perşembe günü saat 21.30’da duayen tiyatrocu Ali Poyrazoğlu’nun “Ödünç Yaşamlar” oyunuyla başlayacak Komedi Festivali’nde kahkahalar gökyüzünde yankılanacak.

7 Eylül Cuma günü saat 21.30’da Nur Gürkan tek perdelik “Nefertiti Silifke’de” oyunuyla gerçek hayattan kesitleri komik bir dille anlatacak. 8 Eylül Cumartesi günü saat 21.30’da sahne alacak Metin Zakoğlu ise “Komik Gazino”suyla gerçek bir kabare gösterisi vadediyor. Zakoğlu orkestra eşliğinde şarkılar söylerken hikayeler anlatıyor, kahkahalar ile melodiler dans ediyor.

GÜNCEL HABERLER