Eskiyemeyen moda puantiyeler geri döndü

Puantiyeden vazgeçemiyoruz...Hem zarif, hem zamansız hem de eğlenceli... Gelin bu yazın puantiyelerine bir göz atalım.
28 Temmuz 2018, Cumartesi 12:04

Rahatına Düşkün Noktalar

Elegan,feminen ve nostaljik puantiyeler...Puantiye genel algı yapısıyla ağırlığın ve kadınsılığın sembollerinden olsa da günlük kıyafetlerinizde hatta pijama ve ev terliklerinizde bile kullanabileceğiniz bir motif haline gelmiş durumda.

Puantiyeler Büyüyor

Elegan bir görüntü için günlük tarzınızda da özel davet giyimlerinizde de kullanacağınız puantiyelerin boyutunu büyütürseniz geçmişten günümüze bağlantıyı en tarz şekilde kurmuş olursunuz.

Sahilde Puantiye Esintisi

Her alanda kadınlara eşlik eden bu retro tarz tabiki plajlarda da kadınların tercih listesinde hak ettiği yeri alıyor. Plaj modasında sınırsız renk ile bir araya gelen puantiye deseni beachlerde göz dolduruyor.

Aksesuarlarınızda Noktalara Yer Açın

Şapka, eldiven, çorap, gözlük, çanta... Hangi aksesuarı tamlayıcı olarak kulanıyor olursanız olun puantiyeler ahenk ve kadınsılık katacaktır. Ancak bu aksesuarları kullandığınızda geri kalan parçalarınızı sade çizgilerde tercih etmelisiniz ki karmaşaya yer kalmasın...

Her Kadının Aşkı Ayakkabılar

Hiç ayakkabım yok diyen kadının portmantosunda en az bir elin parmakları kadar ayakkabı olduğu herkesçe bilinir. Peki puantiyeli ayakkabınız var mı? Ayakkabı dolabınızda mutlaka olması gereken desenlerden olan puantiyeli ayakkabı türleri, ister günlük giyiminizde isterseniz de abiye tamamlayıcı ayakkabılarınızda olması gereken tarzlardandır.

Nail Art ve Noktalar

Başlı başına bir moda ve sektör haline dönüşen tırnak bakım ve tasarım alanında bu yıl en çok gördüğünüz desenlerin başında puanlı oje tasarımları gelmektedir. Her ortam ve saatte kullanabileceğiniz bu görsellerle modanın bir parçası haline gelmeniz işten bile değil...

Puantiyeye Davetlisiniz

Bu nostaljik stili ister kendi düğün, nişan organizasyonunuzda isterseniz de gideceğiniz bir davette rahatlıkla kullanabilirsiniz. Biraz dekolte ya da askısız modellerle taçlandıracağınız puantiyeli kıyafetlerinizle feminenliği zirveye taşımış olacaksınız.

Renkli Puantiyeler...

Yuvarlak hat içeren desen karmaları Doğal şekillerdir ve doğal şekilleri doğanın öz renkleriyle harmanlayarak kullanmak size natürel ve göz dinlendirici bir şıklık katacaktır. Örneğin: Toprak tonları...

Laciverte En Çok Yakışan Beyaz, Beyaza En Çok Yakışan Puantiye

Sadece siyah ve beyazın kombininden elde edilmiş puantiye desenli kumaşlar yerine lacivert ve mavi tonlarıyla sağlanmış puantiyeler, sizi daha genç ve farklı gösterecektir.

Feminen Gözükmenin En Bilindik Yolu

Seçeceğiniz elbiselerde puantiye desenli ve bel hizanızdan aşağı doğru kabaran kesimler seçerek hem göz alıcı hem de feminen gözükmeniz kaçınılmaz olacaktır.

İş Hayatında...

İş hayatında da hem feminen hem de göz alıcı bir nostaljik tarz yansıtmak istiyorsanız puantiyeli döpiyes takımlar bu arzunuzu fazlasıyla karşılayacaktır.

GÜNCEL HABERLER