Güneş lekeleriniz ve cilt lekeleriniz için...

11 Ağustos 2018, Cumartesi 10:49
Cilt lekelerinin en önemli nedenlerinden birini de güneşin zararlı ışınları oluşturuyor. Yaz mevsiminde güneşe teslim ettiğimiz cildimiz, sonbaharda kendini kahverengi lekeler halinde göstermeye başlıyor. Sonbahar mevsimi ise güneşin etkisiyle yıpranan cildimizi kışa hazırlamak için en uygun dönem oluyor.

Bioderma tarafından cilt lekelerine çözüm olarak geliştirilen White Objective Foaming Cleanser, leke sorunu yaşayan ciltlerin ilk tercihi!

White Objective Foaming Cleanser, cilde zarar vermeden cildi derinlemesine temizliyor, kir ve makyajdan arındırıyor. Özel W.O.TM* patenti içeriğindeki aktif bileşenlerle kahverengi lekelerin giderilmesine ve tekrardan oluşmalarının önlenmesine yardımcı oluyor. Özel formülü sayesinde cilt, hem aydınlık bir görünüme kavuşuyor hem de ipeksi bir yumuşaklık kazanıyor. Sabun içermeyen ve nemlendirici aktif içerikler ile zenginleştirilmiş White Objective Foaming Cleanser, yüksek cilt toleransına sahiptir. Kremsi ve peeling etkili bir dokuya sahip ürün, komedojenik değildir.

Kimler kullanabilir?

En hassas ciltler dahil tüm cilt tipleri kullanabilir. Özellikle leke problemi yaşayan ciltlerin kullanımına uygundur.

Nasıl Kullanılır?

Nemli cilde uygulayın, köpürtün ve iyice durulayın. Haftada bir veya iki kez maske olarak da kullanılabilir: Kalın bir tabaka halinde cilde sürerek 5 dakika bekletin, ıslatın, köpürtün ve iyice durulayın. Göz çevresi ile temasından kaçının.

Ürün miktarı: 500 ml / 200 ml

Fiyatı: 99,50 ₺ / 69,50 ₺


GÜNCEL HABERLER